چک کردن اطلاعات آماری در سامانه ایران من / افزایش قیمت نداریممدیرکل دفترحمل و حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد که همه شرکت های حمل و نقل و حمل و نقل جاده ای به سامانه ایران من متصل شده اند و همه افراد قبل از تهیه بلیت در این سامانه چک می شوند و هر کدام از موارد مورد تایید قرار می گیرد، می توانید سفر نوروزی را انجام دهید. ود را انجام می دهد.

داریوش باقر جوان در گفتوگو با ایسنا اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با، همه شرکت های حمل و نقل و حمل و نقل جاده ای از حدود یک هفته گذشته به سامانه ایران من متصل شده اند و در این سامانه اطلاعاتی همه کسانی که می خواهند با وسایل نقلیه حمل و نقل و نقل و انتقالات انجام دهند. عمومی مانند اتوبوس و سواری‌های کرایه سفر نوروزی خود را انجام دهند، می‌شود.

وی با بیان اینکه کد همه افراد قبل از ارائه بلیت در سامانه ایران من مورد بررسی قرار خواهند گرفت، افزود: برای هر مسافری از طریق سامانه ایران من تایید و اعلام شرایط برای مقابله با ملی ایران را داشته باشد، می تواند امکان پذیر باشد. بلیت تهیه کند و سفر نوروزی خود را با وسایل حمل‌ونقل عمومی مانند اتوبوس انجام دهد.

مدیرکل دفترحمل و حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: در طول علائم ظاهری همه افراد نیز در پایانه های مسافرتی و قبل از سوار شدن در مورد بررسی قرار می گیرند و اگر مسافری مشکوک باشد نیز از سوار شدن آن حتی در صورت داشتن بلیت خودداری می شود. می شود.

باقرجوان همچنین در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا قیمت بلیت ناوگان حمل و نقل و حمل و نقل عمومی جاده های جاده ای گفت: در پی دستور وزیر راه و شهرسازی، در روزهای پیشرو و ایام نوروز هیچ افزایشی در نرخ بلیت سفر در ناوگان حمل و نقل جاده ای نخواهیم داشت و بعد از آن و در سال آینده اگر درخواستی وجود داشت، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: اگر در این ایام اشتباهی از سوی شرکت های حمل و نقل و حمل و نقل جاده ای در حوزه پروتکل های بهداشتی و قیمت بلیت صورت می گیرد به صورت جدی با آن برخورد می کند و در این زمینه می تواند از طریق تلفن گویا، سامانه پیامکی و سایت ۱۴۱ مرکز انجام شود. مدیریت راههای کشور شکایات خود را در این زمینه ثبت می کند و پس از ثبت شکایت به افراد کد رهگیری خواهد شد تا آن را تا حدول نتیجه پیگیری کنند. البته در این میان و با توجه به پیش از داشتن ایام نوروز و پیک سفرها، ناظران تعزیرات و سازمان راهداری در همه پایانه های مسافری حضور و آماده باش کامل هستند و بر این پروسه ها و اجرای قانون نظارت کامل خواهند داشت.

انتهای پیام