چن چه بدون «عادل» گذشتدوران غیبت عادل و برنامه نودش در شبکه سه، حالا از مرز هزار روز هم عبور کرده است. در این مدت اتفاقات زیادی در فوتبال ایران رخ داد اما فردوسی‌پور نبود که آنها را برای مخاطب بکاود وج.

به گزارش ایسنا، روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: «در حاشیه تغییرات مدیریتی فدراسیون فوتبال، یک اتفاق بامزه هم رخ داد. دوشنبه گذشته که آخرین قسمت برنامه فوتبال برتر روی آنتن رفت، محمدحسین میثاقی مجری این برنامه، با آن لحن حقبهجانب و «دانای کل» خاص خودش پیشبینی کرد روز پنجشنبه هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد و اعضای هیئت رئیسه را امضا کردند برای برکناری عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال. حد نصاب نمی‌رسد. بعد که روز پنجشنبه عزیزی‌خادم به اتفاق آرا عزل شد، خیلی‌ها آآآ از این اظهارات میثاقی کردند و فیلم مربوط به پیبینی اشتباه او در تیراژ وسیع وایرال شد. اشتباه تحلیلی مجری تلویزیون که برای اولین بار هم رخ نمی‌دهد، بار دیگر خیلی‌ها را به جای خالی مرد هوشیار رسانه ای که تحلیل های درست و دقیق داشت. دوران غیبت عادل و برنامه نودش در شبکه سه، حالا از مرز هزار روز هم عبور کرده است. در این مدت اتفاقات زیادی در فوتبال ایران رخ داد اما فردوسی‌پور نبود که آنها را برای مخاطب بکاود وج.

عادل فردوسی‌پور نبود که فاجعه «ویلموتس» در فوتبال ایران رخ داد. یک مربی بیانگیزه با بهایی گزاف روی نیمکت تیم ملی نشست، بدترین نتایج ممکن تاریخ را گرفت، بزرگترین پرونده بدهی فوتبال ایران را رقم زد و مسببان هم ملزم به پاسخگویی نشدند.

عادل فردوسیپور نبود که قانون شگفت انگیز منع حضور بازیکنان و مربیان خارجی در لیگ برتر را گذاشت و پس از شکست این ایده انحصارگرایانه، بار دیگر آن را لغو کردند. ب هم از آب تکان نخورد.

عادل فردوسی‌پور نبود که پرسپولیس و استقلال را از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشتند. در شرایطی که استقلال تاجیکستان و آخال ترکمنستان مجوزهای لازم برای حضور در لیگ قهرمانان را پیدا کردند، پرسپولیس و استقلال با این همه هوادار از راهیابی به این تورنمنت محروم شدند; باز هم بی‌ آن است که مسبان در یک محکمه منصف رسانه‌ای وادار توضیح می‌دهد.

عادل فردوسی‌پور نبود که در پرسپولیس گابریل کالدرون راندند و در استقلال هم آندره استراماچونی. به کالدرون بابت نیم‌فصل، غرامت یک فصل کامل پرداخت و به‌زودی به استراماچونی هم بابت نیم‌فصل کا دا. را ون بیکفایتی مدیریتی با فرصت‌طلبی خارجی ادغام شد.

عادل فردوسی‌پور نبود که یک مدیر پرسپولیس طی شش ماه کار، به اندازه چند سال ضرر و زیان به بو. از محمدحسن انصاریفرد حرف می‌زنیم که فقط به ذکر کلیدواژه‌های دردسرساز دوران کاری او، یک سیاهه بلند ب. از فسخ کالدرون و تمدید سه ساله قرارداد با رادوشوویچ نیمکت‌نشین و از استوکس و اوساگونا تا سایر دا. البته که انصاری‌فرد تنها نیست و بسیاری از مدیران دیگر هم کم‌وبیش شبیه او بودند.

عادل فردوسی پور نبود که در مجمع انتخاباتی سال گذشته فدراسیون، نامزدهای فوتبالی «تحقیر» شدند، یک چهره ناشناخته با آرا رئیس شد و کمتر از یک سال بعد کنارش گذاشتند. را ور؟ سی نمی‌دان. ند جنجال دیگر باید از زیر ذره‌بین عادل غایب بیرون بماند؟ سی نمی‌دان. دوران خانهنشینی بهترین مجری و گزارشگر ایران تا کی به درازا بکشد؟ باز هم کسی نمی‌داند… »

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری