چند برنامه تکراری و مهمان؟/انجام برنامه های مذهبی در ۹۰ دقیقهاین برنامه ساز با انتقاد از تولید برنامه های تکراری و دعوت مکرر از میهمانان در برنامه های مذهبی، به عجله و عجله بودن برنامه ها نیز اشاره می کند و می گوید حتما همین چند روز پیش از پخش اطلاع رسانی شده است. بستگی به آنتن داره

من را آزار می دهد که برنامه های تکراری زیاد است

پویان هدایتی تهیه کننده برنامه مخفی «نشان آرادات» در سال جاری، تکرار را یکی از نقاط ضعف اصلی برنامه های مذهبی دانست و به ایسنا گفت: ما فقط به دنبال کپی هستیم. یک «لانه زنبوری» ایجاد شد، سپس به ۱۰ نفر گفته شد که طرحی مشابه بسازند. در نهایت، هیچ یک از آنها به عنوان “ماه عسل” دیده نمی شود. ۱۱ سال پیش اولین نفری بودم که طرح برنامه «علامت عبادت» را در تلویزیون ارائه کردم، یک برنامه در شبکه نعسیم و تلویزیون اجرا کردم. بعد از آن هزار نفر دیگر آمدند و کار کردند و رفتند.

برنامه نویس گفت: حالم بد است که این همه برنامه تکراری ساخته می شود. بهتر است ۱۰ نفر دور هم جمع شوند و یک برنامه خوب بسازید تا اینکه یک برنامه را بارها و بارها تکرار کنید. کی قرار است یکی را ببریم کربلا و جلوی دوربین بگذاریم؟ چند کار تکراری؟ همه این برنامه های زنده از این الگو پیروی می کردند، چه نتیجه ای از آن حاصل شد؟ اگر امام حسین (ع) را قبول داریم و همه داریم، باید برای او تلاش کنیم.

بیایید سعی کنیم چهره های جدید را به تلویزیون بیاوریم

این برنامه ساز که به عنوان مدیر تولید با برنامه «شوتبال» همکاری می کرد، افزود: برنامه «شوتبال» با آقای مهندس کار می کرد. امیرحسین رستمی اما بعد از مدتی مجری دیگری آوردند چون هزینه کم بود. خوب، این روی کیفیت برنامه تاثیر می گذارد. وضعیت مشابه با برنامه های حفظ حریم خصوصی است. برای جذب مردم به سمت امام حسین (ع) باید از تولید برنامه های تکراری پرهیز کرد. همه مهمانانی که در این سال ها دعوت کرده ام، امسال دوباره روی آنتن می روند. هر سال برمی گردم تا چهره های جدیدی را به برنامه بیاورم. جایی که می توانم از سال گذشته مهمان بیاورم چون آنها را می شناسم و برایم ارزان تر و سخت تر است، اما این کار را نمی کنم.

تا چند روز قبل از پخش، نمی دانستم امسال برنامه دارم!

تهیه کننده «نشان عبادت» مشکل سایر برنامه های مذهبی و خصوصی را برای ساخت آن عجله دید و گفت: تا چند روز قبل از شروع پخش آن نمی دانستم که امسال برنامه را دارم. همه این افراد که در شبکه های دیگر معروف بودند، گریم خود را هم ضبط می کردند، اما من پول را از جای دیگری گرفتم و تا دیروز یک ریال هم از انجمن رسانه دریافت نکردم، نمی دانستم که دارم. برنامه از دیروز هادی نمی دهند. سال گذشته از شما خواستم نظرسنجی بفرستید تا ببینم کدام برنامه مخاطبی برای دیدن دارد. برنامه من ساعت ۱۱ شب یا نمایش ساعت هفت؟ من حتی آن را با کسی که نمی‌شناختم یا خدا بازی نمی‌کردم. اگر برای افرادی مثل من ارزش قائل هستید، بهتر است تا ۹۰ دقیقه ندانیم برنامه ما چیست.

وی در توضیح نحوه پخش برنامه خود در این فرصت محدود گفت: سایت را قبلا آماده کرده ام. منتظر نبودم که به شما خبر بدهند. من تا زمان انتشار برنامه استقامت کردم. تمام برنامه های من ۹۰ دقیقه بود. نوارها را ضبط کردیم و با خوانندگان و خوانندگان هم صحبت کردیم.

وی افزود: پیشنهاد دادم برنامه «نشان عبادت» از بیستم محرم تا اربعین پخش شود اما ممکن است بگویند از شنبه این هفته پخش را آغاز می کنیم.

اینجا را بخوانید:

صدا و سیما به اتفاقات مذهبی مثل سیل و زلزله می پردازد!

هدایتی درباره قالب فصل چهارم «نماد عبادت» توضیح داد: این برنامه مانند سال های گذشته یک برنامه قصه گویی است که مجری آن پشت دوربین است و مهمانان برنامه – سلبریتی ها و از مردم عادی درباره برنامه شان می پرسیم. عبادت امام حسین (ع). در هر برنامه دو سه مهمان داریم که یکی سلبریتی است و دیگری یک آدم معمولی. میهمانان همیشگی ما یک بار در عمرشان با امام حسین (ع) پیوند دارند.

این تهیه کننده با گلایه از معرفی برنامه اش در اختیارش گفت: خبرگزاری رسانه پولی نمی خواهد و من از جای دیگری پول می گیرم و برنامه من ساعت ۲۳ پخش شود. نمی دانم سلیقه ای است یا نه که برخی برنامه ها در زمان بهتری منتشر می شوند. البته الحمدلله الان در حال بررسی پلان ها هستند و خبر خوب این است که از تهیه کنندگانی که کار خوبی کرده اند می خواهند دوباره کار کنند.

هیچ پولی برای ساخت مولا امام حسین (ع) از کشور خارج نمی شود.

وی درباره انتقاد برخی از مردم به مردم ایران در خصوص ساخت ضریح امام حسین (ع) و پولی که معتقدند از کشور خارج می شود، توضیح داد که در حرم ساخته می شود. بنابراین در اینجا پولی نمی توان به دست آورد. شاید باورتان نشود، اما دختر برای یارانه حرم امام حسین (ع) پول می دهد. این عشق است، می توانی جلوی آن را بگیری؟

بیشتر بخوانید:

اینا علی سلیمانی: ریتم برنامه های مذهبی باید برای جوانان مناسب باشد

با پایان یافتن این گفتگو، هدایتی از ساخت فیلم مستندی درباره کربلا خبر داد و گفت: پنج نفر از مهمانانی که ما را در مورد کربلا روشنگری کردند، روز چهارشنبه جمع می کنیم و بعد از چهارشنبه مستندی در این باره پخش خواهیم کرد. موضوع.

به گزارش ایسنا، سری چهارم برنامه «نشانه ارادت» به تهیه کنندگی پویان هدایتی به زودی از شبکه دو پخش می شود. فصل چهارم «نشانه ارادت» به تهیه کنندگی پویان هدایتی معاونت آموزش شبکه دو سیما و با مشارکت ستاد عتبات عالیات تولید شد.

در انتهای پیام