چرخه خود را آموزش دهید آموزش فاز

دسته‌بندی نشده


آموزش فاز

بدن شما در طول چرخه قاعدگی تغییر می کند. جای تعجب نیست ، درست است؟ پس چرا بسیاری از زنان ، از جمله من ، برای مدت طولانی! آیا عملکرد و نتایج یکسانی را از بدن خود مدام انتظار دارید ، صرف نظر از اینکه در چرخه خود کجا هستند؟

به عنوان مثال ، وقتی بعد از PMS احساس انرژی بسیار پایینی می کنید ، هنگام برنامه ریزی برای یک تمرین بزرگ HIIT فقط می ترسید که عرق کنید. از سوی دیگر ، رعایت روزهای تعطیل در زمانی که انرژی زیادی دارید نیز منطقی نیست.

برای بسیاری از زنان مفید است که جریان را دنبال کنند ، و منظور من از جریان ، جریان واقعی چرخه قاعدگی ما است. با آموزش مرحله ای ، که اساساً به این معنی است که تمرینات خود را با توجه به چرخه قاعدگی خود برنامه ریزی کنید ، راهی برای هماهنگی بدن خود پیدا می کنید. و بهترین قسمت این است که می توانید تمرینات برنامه LSF خود را متناسب با شرایط خود سفارشی کنید!

اگر می خواهید مرحله ای مطالعه کنید تا ببینید آیا به شما کمک می کند ، تقریباً چرخه شما را درک می کند و چه انتظاری از بدن خود دارید در هر مرحله

اثرات فیزیکی چرخه قاعدگی خود را بشناسید

تحقیقات قانونی نشان می دهد که عملکرد ما بسته به چرخه قاعدگی متفاوت است. بیایید قسمتهای اصلی چرخه قاعدگی و تأثیر آنها بر شما را بررسی کنیم:

وقتی قاعدگی (قاعدگی) شروع می شود

هنگامی که جریان ما برای اولین بار و در پنج روز بعد از آن می رسد ، در موقعیت بسیار خوبی برای رشد ماهیچه قرار داریم. این به این دلیل است که سطح تستوسترون ما در بالاترین حد خود است. ممکن است تمایلی به انجام تمرینات شدید نداشته باشید ، اما تمرینات قدرتی خاصی را باید ترجیح دهید. پیلاتس یا یوگا می توانند انتخاب خوبی در اینجا باشند. برای کمک به نتایج بهتر حتی در هر تمرین عضله سازی ، کمی پروتئین اضافی به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

بلافاصله پس از پایان آن (فاز فولیکولی).

شما احتمالاً روحیه بسیار خوبی دارید و معلوم می شود که این امر تنها به این دلیل نیست که بدترین ها پشت سر شما هستند. توقف قاعدگی سطح استروژن را افزایش می دهد و این می تواند انرژی را تأمین کند. از آن برای انجام تمرینات سوزاندن کالری مانند تمرینات HIIT یا مسابقات دوی سرعت استفاده کنید. اگر می خواهید قبل از مصرف آب میوه کمی به برنامه تمرینی خود اضافه کنید ، Daily 10 را در برنامه LSF ما قرار دهید!

دختر مناسب ، پس زمینه ورزشی ، صورتی

حدود یک هفته بعد (تخمک گذاری).

حدود دو هفته پس از شروع آخرین قاعدگی ، بدن شما شروع به تخلیه تخمک از تخمدان می کند. سطح پروژسترون در زمان تخمک گذاری افزایش می یابد ، بنابراین بازیابی اهمیت ویژه ای دارد. تخمک گذاری معمولاً حدود یک هفته به طول می انجامد و زمان بسیار مناسبی برای استراحت و انجام تمرینات با شدت کم (LISS) مانند پیاده روی ، شنا ، دوچرخه سواری یا پیاده روی طولانی است.

در طول PMS (مرحله لوتئین).

در چند روز گذشته قبل از شروع مجدد خونریزی ، احتمالاً بسیاری از علائم ناخواسته (سلام ، اضطراب ، گرفتگی و آکنه!) را تجربه خواهید کرد. اما روی مبل ننشینید تا منتظر بمانید. ورزش می تواند به خلاص شدن از علائم PMS کمک کند ، به خصوص اگر تمریناتی را انتخاب کنید که ضربان قلب شما را افزایش می دهد ، مانند تمرینات LSF ما. اگر PMS واقعاً شما را ناراحت می کند ، خانم مادرزادی نیز می تواند در برنامه معمول شما گنجانده شود!

خودتان را با خودتان هماهنگ کنید

این یک نمای کلی نسبت به آنچه در طول چرخه قاعدگی انتظار می رود است. اما همه بدنهای ما متفاوت است. آموزش مرحله ای زمانی مفیدتر می شود که در واقع با آنچه از نظر جسمی و روحی در حال رخ دادن است مطابقت داشته باشد.

ترفند این است که شروع به نظارت دقیق بر چرخه خود و احساسات خود در طول چرخه کنید. احتمالاً متوجه برخی الگوها خواهید شد. سپس می توانید برنامه تمرینی خود را متناسب با نیازهای بدن خود شروع کنید.

در اینجا یک چیز سریع وجود دارد: تفاوت زیادی بین بی حسی روانی و بی خوابی جسمی وجود دارد. حتماً قبل از تصمیم به لغو تمرین خود ثبت نام کنید. آیا بدن جسمانی شما برای استراحت التماس می کند؟ اگر چنین است ، حتماً یک روز مرخصی بگیرید. سعی کنید یک حمام آرام و حمام آرامش بخش انجام دهید.

هنگام خواب چربی سوزی کنید ، بخوابید ، چربی بسوزانید ، دستور العمل ها ، دستور العمل های شکلات سالم

اما اگر می خواهید یک تمرین را کنار بگذارید زیرا انگیزه یک چالش است یا احساس می کنید در ذهن خود رها شده اید ، فکر کنید. رعایت فصل تعریق برنامه ریزی شده ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که برای تغییر سر نیاز دارید. چالش من این است که این کار را در ده دقیقه انجام دهم. اگر بعد از ده دقیقه هنوز احساس وحشتناکی دارید ، به خود اجازه استراحت دهید. اما زمان زیادی برای غلبه بر موانع اولیه کافی است.

در اصل ، آموزش مرحله ای نباید یک کارت بدون راهی برای خروج از زندان برای کنار گذاشتن تمرینات باشد. و این نباید دلیلی برای فشار آوردن باشد حتی زمانی که بدن شما به استراحت نیاز دارد. در عوض ، این راهی برای سازگاری با خود و درک بهتر نحوه عملکرد چرخه قاعدگی است. سپس می توانید تمرینات خود را متناسب با آن تنظیم کنید.

در اینجا برخی از بهترین نکات من برای گنجاندن آموزش مرحله ای در برنامه روزانه شما آمده است:

  • وقتی احساس خستگی می کنید:
    • سعی کنید همراه با یک فیلم LSF دنبال کنید – می تواند به شما انگیزه دهد
    • تغییر وزن برای تمرینات با وزن بدن
  • وقتی احساس خوبی دارید:
    • برنامه های تمرین LISS را برای HIIT برای مصرف انرژی برنامه ریزی کنید
    • کمی بیشتر وزن اضافه کنید تا ببینید آیا می توانید به رکورد شخصی خود برسید یا خیر

https://www.youtube.com/watch؟v=TMvr1_X4iIg

من دوست دارم از برنامه LSF برای تمرینات مرحله ای خود استفاده کنم زیرا به من اجازه می دهد تا از معمول معمول پیروی کنم در حالی که تنظیمات لازم را انجام می دهم تا واقعاً به نفع بدن و اهدافم باشد! با تنظیم یک برنامه تمرینی و هماهنگ کردن آن با چرخه قاعدگی ، می توانید به خودتان کمک کنید تا همزمان به اهداف فیزیکی و# خود برسید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *