چرا وقتی ایران هدف حملات سایبری قرار می گیرد سکوت می کنید؟


نماینده ایران در سازمان ملل متحد با انتقاد از رویکرد آمریکا و انگلیس از این دو کشور پرسید: چرا در شرایطی که ایران هدف حملات سایبری قرار می گیرد، آمریکا و انگلیس سکوت کرده و حتی از این اقدام حمایت می کنند؟

به گزارش ایسنا، نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد در نیویورک در توییتی اتهامات آمریکا و انگلیس علیه ایران مبنی بر دست داشتن در حمله اینترنتی آلبانی را رد کرد و گفت: دو کشور فاقد توانایی هستند. و مشروعیت متهم کردن جمهوری اسلامی ایران را می دانستند.

نماینده ایران افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان قربانی حملات سایبری، هرگونه حمله سایبری علیه زیرساخت های غیرنظامی از هر نوعی را محکوم می کند. آمریکا و انگلیس که در برابر بسیاری از حملات سایبری علیه زیرساخت‌های اقتصادی و حتی تاسیسات هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران سکوت کرده‌اند و حتی مستقیم و غیرمستقیم از این اقدامات حمایت می‌کنند، قدرت و قانون مقصر دانستن این اقدامات را ندارند. جمهوری اسلامی در ایران. .

نماینده ایران مستقر در نیویورک گفت: ایران، کشوری که مدام مورد حمله سایبری قرار می‌گیرد، بخش مهمی از تلاش‌های بین‌المللی مسئول مقابله با تهدید حملات تروریستی است.

نماینده جمهوری اسلامی ایران همچنین با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران یکی از قربانیان اصلی تروریسم است، تاکید کرد: ایران از کشورهای عضو سازمان ملل متحد می خواهد که به تعهدات بین المللی پایبند باشند، جنگ با تروریسم، و در عین حال از آن اجتناب کنید. که گروه های تروریستی به قلمرو آنها پناه ببرند یا از حمایت از آنها خودداری کنند.

در انتهای پیام