چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت بدنسازی پیشنهاد دهید؟ تناسب اندام کندی

دسته‌بندی نشده


شرکتها مزایای بسیار متنوعی را به کارکنان ارائه می دهند ، اما منحصر به فردتر از عضویت در باشگاه بدنسازی تحت حمایت شرکت است. دلایل خوبی برای ارائه این پاداش و راه هایی برای انجام آن برای کسب و کار و کارکنان وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه تندرستی کسب و کار شما در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ما می توانیم به تیم شما در انجام این کار کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامتی و رفاه

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند شادتر هستند و این باعث می شود فضای کلی در محل کار شما بهبود یابد. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامتی به کسانی که با هم کار می کنند کمک می کند تا بر تمام ابتکارات بهداشتی ، از جمله اقدامات با هدف کاهش شیوع بیماری در محل کار ، نظارت بیشتری داشته باشند.

بهبود روحیه کارکنان

با نشان دادن این که شما به عنوان یک کارفرما به رفاه روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید ، کارکنان احساس اهمیت می کنند و وقتی افراد چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. علاوه بر این ، ممکن است متوجه شوید که کارکنان “دوستان ورزشی” می شوند ، که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند داروی پیشگیرانه باشد

آموزش منظم و تشویق کارگران به ورزش نیز می تواند به جبران برخی مشکلات مزمن بهداشتی که بسیاری از افراد کم تحرک با آن روبرو هستند ، مانند سردرد و کمردرد ، کمک کند. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن ، محافظت در برابر بیماری ها کمک کند ، به این معنی که تجارت کمتری به هدر می رود.

مقرون به صرفه است

اغلب ، یک برنامه سلامت شرکت که شامل عضویت در سالن بدنسازی است ، می تواند در طول مالیات برای جبران هزینه های شرکت نوشته شود و به کارمندان بدون امکانات مالی اجازه داده شود که در باشگاه های بدنسازی و تناسب اندام شرکت کنند. چندین گزینه وجود دارد که کارفرمایان می توانند از آنها برای پرداخت هزینه عضویت کامل ، ارائه تخفیف به کارکنان و یا پرداخت بخشی از عضویت تا زمانی که کارکنان برای ساعتهای معینی در هفته به باشگاه می روند ، پرداخت کنند.

علاوه بر این ، عضویت در باشگاه بدنسازی نیز می تواند به کاهش حق بیمه شرکت کمک کند ، زیرا کارکنان سالم تر به پزشکان کمتری مراجعه می کنند و نسخه های کمتری دارند ، که این امر هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه به دنبال دارد.

چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت در باشگاه بدنسازی پیشنهاد دهید

بیایید شروع کنیم!

با تیم تناسب اندام کندی تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا بدانید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکتی از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود در دستیابی به اهداف تناسب اندام و دستیابی به اهداف بیشتر کمک کنیم!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *