چرا شما مختار هستید که سلامت خود را خراب کنید اما محدودیت های زیادی در نحوه درمان خود دارید؟ : تغذیه

دسته‌بندی نشده


شما می توانید هر چقدر که می خواهید کک بنوشید ، هر چقدر که می خواهید فست فود بخورید ، هر چقدر که می خواهید سیگار بکشید ، تا می خواهید الکل بنوشید تا سلامتی شما خراب شود. از نظر علمی ثابت شده است که همه این موارد سالانه میلیون ها نفر را می کشد ، اما برای خرید آنها نیازی به نسخه پزشک ندارید.

با این حال ، به منظور خرید برخی داروها ، مکمل ها یا داروهای طبیعی و حتی آگاهی از خطرات احتمالی (حداقل در مقایسه با همه موارد قبلی) ، مقامات این کار را بسیار دشوار کرده و موانعی را برای همه چیز از نسخه تا بیمه مستقیم ایجاد می کنند.

بعد از آنتی بیوتیک ها IBS شدید داشتم ، چیزهای زیادی را امتحان کردم ، هیچ کس کمک نکرد ، نخواست کرم درمانی را امتحان کند (با مسئولیت خودم) و هیچ منبع مجاز از FDA (همان آژانس که فروش رایگان کک را مجاز می کند) پیدا نکردم. وقتی دقیقاً می دانستم چه چیزی می خواهم بخرم. من می خواستم FMT را امتحان کنم و هیچ پزشکی نسخه ای را برای من امضا نکرد ، بنابراین مجبور شدم برای خرید آن به کشور دیگری بروم و به گمرکات توضیح دهم که این مورد برای استفاده شخصی من است و آنها به من اجازه دادند آن را به کشور خود بیاورم اما آنها چنین نکردند. مطمئناً آنچه آنها انجام می دادند درست بود ، درست مانند این که من به محض تلاش برای درمان خودم کار اشتباهی انجام دادم !!

من نمی توانم بفهمم چگونه می توانیم به این نقطه برسیم در حالی که شما می توانید به راحتی به زندگی خود پایان دهید ، اما تنها قوانین و موانع قانونی را برای درمان خود نه تنها در ایالات متحده ، بلکه تقریباً در همه جا در غرب خواهید یافت. چطور ممکنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *