چرا سطح سرب خون در دوران بارداری و یائسگی افزایش می یابد

دسته‌بندی نشده


سرب به دام افتاده در اسکلت ما می تواند مجدداً وارد جریان خون ما شود هنگامی که به دلیل بارداری ، کاهش وزن ، یائسگی یا پوکی استخوان به طور موقت یا دائمی استخوان خود را از دست می دهیم.

نیمه عمر سرب در خون تنها حدود یک ماه استبه به عبارت دیگر ، اگر شما تغذیه کردن مردم حدود صد روز رهبری می کنند آنها را افزایش دهید سطح خون و سپس متوقف کردن به آنها پیشتازی می دهد، سطوحو شروع خونs آن را در حدود 30 روز از دست می دهید، سطح سرب آنها به نصف کاهش می یابدبه منn یک ماه دیگر آن ها هستند دوباره نصف کنیدبه بدین ترتیب، مطابق با دور و بر سه ماه ها ، بدن آنها قادر به حذف حدود 90 است درصد که گردش خون آنها می توانید نمودار را مشاهده کنید که این را نشان می دهد 0:10 در ویدئوی من افزایش سطح سرب خون در دوران بارداری و یائسگیبه

مناگر مزمن هستید افشا شد هدایت کردن با این حال، سطح سرب خون ممکن است به طور پیوسته افزایش یابد. بیش از نیم میلیون کودک در ایالات متحدهذکر شده ستیت دارای سرب بسیار بالایی است و مردم فقیردر جوامع رنگین سرکوب شده سیاسی اکثریت ریسک می کند مسمومیت از سرب ” صرف نظر از سن.

مناگر در آن جوامع زندگی نمی کنید و است nOدائما در معرض سرب قرار نگیرید ، چرا باید به استراتژی های رژیم غذایی اهمیت دهید پایین تر اگر بدن شما از قبل خوب است ، سطح سرب در خون وجود دارد؟ حتی اگر شما انجام دادن رهبری را اینجا و آنجا بدست آورید در باره 90 درصد سرب در خون است دینگو فقط بعد از سه یا چهار ماهبه اوه اما رفته جایی که؟

بیش از 90 درصد سرب در بدن ما است ذخیره شده در استخوان های ما جایی که نیمه عمر آن از سالها تا دهه ها است، آره بجای گرفتن آن چند ماه برای خلاص شدن از شر ، چند دهه چطور؟ در واقع ، به گفته دانشمندان نیمه عمر استخوان درشت نی، به طور گسترده ای به عنوان شناخته شده است استخوان درشت نی، بودن 48.6 سال بنابراین حتی اگر به سیاره دیگری نقل مکان کنیم و هرگز به حال با تداوم قرار گرفتن در معرض منابع سرب خارجی ، ما هنوز داریم درونی؛ داخلی منبع سرب که فلزات سنگین سمی را در طول عمر خود به سیستم ما می رساند.

خوب ، بut اگر معمولاً فقط ذخیره شده اسکلت ما ، بزرگترین چیز چیست؟ خوب ، اگر استخوانی از دست بدهید ، تمام سرب به دام افتاده می تواند به سیستم شما بازگردد. به عنوان مثال ، وقتی ما از دست دادن وزن ، ما استخوان ها را از دست می دهیم ، که بسیار زیاد است معنی افراد سنگین تر اسکلت سنگین تری دارند با تراکم معدنی استخوان بیشتر بدن آنها برای تحمل این همه وزن اضافی باید استخوان های قوی تری داشته باشد. بنابراین در صورت کاهش وزن ، آیا میزان سرب در خون ما با کوچک شدن اسکلت ما افزایش می یابد؟ همانطور که در 2:14 معدن مشاهده می کنید ویدیو، متأسفانه پاسخ این است آرهاما تنها در صورتی که ما از دست دادن وزن زیاد اگر شما lحدود 10 پوند، زیاد اتفاق نمی افتد اما اگر شما شما بیش از 80 پوند وزن کم می کنید ، مقدار سرب در خون شما می تواند بوجود امدن 250 درصد

هنوز چه زمانی می توانید از دست دادن استخوان را تجربه کنید؟ سگالبته استئوپروز همانطور که در معدن 2:31 مشاهده می کنید ویدیو، wممکن است پوکی استخوان باشد از دست دادن به طور متوسط ​​3 درصد توده استخوانی آنها در سالبه با این حال، حتی در زنان یائسه سالم بودن پوکی استخوان می تواند هر ساله بخشی از اسکلت خود را از دست بدهد. بنابراین ، آیا سطح سرب زنان پس از از دست دادن قاعدگی بالا می رود؟ ظاهرا اینطور است. در این مطالعه نزدیک به 3000 زن شرکت کردند پیدا شد آ بسیار افزایش قابل توجه سطح سرب پس از یائسگی کدام “ارائه شده استاین هست شواهدی مبنی بر اینکه سرب استخوان در واقع در جریان خون بسیج می شودپراهمیت از این کشف این است که حتی قرار گرفتن در معرض سطح پایین سرب در مدت زمان نسبتاً طولانی می تواند بار بدن سرب را افزایش دهد که طی آن می توان مقادیر قابل توجه سم شناسی را جدا کرد بحرانی شرایط فیزیولوژیکی جایی که استخوان ها تغییر می کنند بنابراین این n استنه تنها پوکی استخوان ، بلکه، در دوران بارداری و شیردهی بسیار جدی است.

مکلسیم دریافتی نوزاد در رحم دارد می آید از جانب افزایش جذب مادر کلسیم رژیم غذایی روده مادر شروع می شود جذب کننده 60 یا 70 درصد کلسیم بیشتر در سه ماهه دوم و سومs برای ساخت اسکلت نوزاد | به همین دلیل است که در رژیم غذایی زنان نیازی به کلسیم نیست افزایش یافت در دوران بارداری یا شیردهی. بدن شما احمق نیستبه Wمرغ متوجه می شود که به کلسیم بیشتری احتیاج دارد ، فقط کلسیم بیشتری را جذب می کند. حالا که این کافی نیست ، بالاخره شما هستید غوطه وری کلسیم تجمع یافته در استخوان هابه این نیست مسئلهبا این حال ، از آنجا که یکبعد از اینکه همه چیز تمام شد ، بدن شما کلسیم را دوباره در اسکلت شما قرار می دهد تا شش ماه پس از زایمان، پس از زایمان، تراکم معدنی استخوان شما دقیقاً اینجاست آغاز شدهبه

از همین روهمانطور که در 4:10 من مشاهده می کنید ویدیو، خالص کراوات زنانی که شیر دادن طولانی ، خیلی خوب در آن شش ماه بعد از زایمان و چندین داشت بارداریآ، درنهایت بدون هیچ گونه تأثیری بر تراکم معدنی استخوان آنها بعداً ، چه در مچ دست ، چه در ستون فقرات و چه در لگن اندازه گیری شود. بنابراین، چرا مهم است اگر بدن شما در دوران بارداری و شیردهی از استخوان خارج شده و در نهایت همه چیز را پس می گیرد؟ برای سرب. وقتی بدن شما حل می شود برخی از استخوان های شما باعث ترشح کلسیم اضافی می شوند بود قفل شده اسکلت در بدترین لحظه ممکنوقتی کودک شما بیشتر آسیب پذیر است این استt است بخش میراث سربی سمی

TAKEAWAYS اصلی

 • مواجهه مزمن با سرب می تواند منجر به سطوح بالای سرب در خون شود که بیش از نیم میلیون کودک در ایالات متحده را تحت تأثیر قرار می دهد. بیشترین خطر مسمومیت با سرب در جوامع رنگی کم درآمد ، صرف نظر از سن است.
 • نیمه عمر سرب در خون ما حدود یک ماه است ، به این معنی که در صورت قطع آن ، نیمی از سرب در حدود 30 روز کاهش می یابد. ماه آینده ، نیمی از سطح باقی مانده کاهش می یابد و غیره.
 • با این حال ، بیش از 90 درصد سرب بدن ما در استخوان های ما انباشته شده است و نیمه عمر آن از سالها تا دهه ها است ، نه ماهها. به عنوان مثال ، نیمه عمر سرب در استخوان درشت نی ما 48.6 سال است.
 • سرب به دام افتاده در استخوان های ما می تواند دوباره وارد سیستم ما شود وقتی استخوان ها از بین می روند ، به عنوان مثال به دلیل کاهش وزن ، پوکی استخوان ، یائسگی ، بارداری و شیردهی.
 • در دوران بارداری ، بیشتر کلسیم دریافت شده توسط جنین برای تشکیل اسکلت به دلیل افزایش جذب کلسیم مادر یا تجمع کلسیم از استخوان های آن است. بدن او تشخیص می دهد که در دوران بارداری به کلسیم بیشتری احتیاج دارد ، بنابراین به سادگی بیشتر جذب می شود یا از اسکلت او خارج می شود.
 • بعد از زایمان ، تراکم معدنی استخوان مادر دوباره پر می شود و بدن او کلسیم را به اسکلت خود باز می گرداند ، اما مشکل این است که وقتی بدن یک استخوان خاص را حل می کند که نیاز به کلسیم اضافی دارد در زمانی که جنین آسیب پذیر است ، استخراج می شود.

چه می توانیم بکنیم؟ می توانید در ویدیوی من متوجه شوید آیا زنان باردار باید مکمل کلسیم برای کاهش سطح سرب مصرف کنند؟به

که در دیدن مانو بعد ویدئوها فعال هستند سرب ، بررسی کنید:

 • چگونه صنعت رنگ سربی به پایان رسید wیا
 • سرب در آب آشامیدنی
 • چگونه صنعت پیشرو گاز عقب نشینی کرد wیا
 • سطح “طبیعی” سرب خون می تواند سمی باشد
 • اثرات سطوح پایین قرار گرفتن در معرض سرب در بزرگسالان
 • چگونه می توان سرب را در رژیم غذایی کاهش داد: تیامین ، فیبر ، آهن ، چربی ، ناشتا؟
 • چگونه می توان سرب را در رژیم غذایی کاهش داد: صبحانه ، غلات کامل ، شیر ، توفو؟
 • بهترین غذاها برای مسمومیت با سرب: کلرلا ، سیلانترو ، گوجه فرنگی ، مورینگا؟
 • بهترین غذا برای مسمومیت با سرب: سیر
 • آیا ویتامین C می تواند به مسمومیت با سرب کمک کند؟
 • فلفل زرد به دلیل ناباروری مردان و مسمومیت با سرب؟
 • آلودگی سرب در سس های تند
 • آیا رژ لب ایمن است؟ رهبری آلودگی؟
 • آیا سونا می تواند سرب را سم زدایی کند از بدن؟
 • سرب چقدر آیا سوپ مرغ ارگانیک (آب استخوان) وجود دارد؟
 • رهبری مکمل های کلسیم
 • رهبری آلودگی در ماهی و شکار
 • رهبری آلودگی چای

سلامتی،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *