پیشروی در مسیر درست حرکت کنید تداوم انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمینه سازی برای ایجاد منجی باید در میل همه در سال جدید باشد.ایسنا/ یزد مشاور ولی فقیه در استان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام جمعه یزد اظهار داشت: پیشروی در راستای تداوم انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمینه سازی برای ایجاد منجی باید در سال جدید میل همه باشد.

آیت الله «محمدرضا ناصری» همراه خود تبریک سال نو اظهار داشت: خداوند را شاکریم کدام ممکن است توفیق اقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برکت اقامت را منصفانه سال تولید دیگری به ما عنایت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم امسال خجسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید خجسته همه بندگان خدا باشند. کدام ممکن است در راه حق گام برمی دارند». را انتخاب کنید و انتخاب کنید افرادی که در یک واحد سال قبلی سهل انگاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سهل انگاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطا کرده اند همراه خود عنایت خداوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود دعا در فراگیر جاری به بهتر از ها تغییر شوند.

وی اظهار داشت: امیدواریم اگر نتوانیم اجتناب کرده اند عنایات الهی {برای تقویت} دین خدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک به خلق خدا استفاده کنیم، در سال جدید بتوانیم بهتر از شرایط را برای بهبود اقامت داشته باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همواره در خدمت پیشگامان کار باشیم. .

وی علاوه بر این ابراز امیدواری کرد: خداوند متعال در سال جدید به {همه ما} توفیق دهد به همان اندازه راه تداوم انقلاب را پیش ببریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمینه ساز ایجاد حضرت مهدی (عج) را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعمیر سبدها این مد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خنثی سازی افراد باشیم. دشمنان دشمنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه را متوجه پاسخگویی شخصی کنیم.

امام جمعه یزد همراه خود تبریک عید سعید فطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصادف شدن همراه خود عید نوروز اظهار داشت: امیدواریم {در این} ایام همراه خود آسانسور روحیه غیر سکولار را انتخاب کنید و انتخاب کنید استغفار را انتخاب کنید و انتخاب کنید استغفار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دعا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیایش بتوانیم برای ماه مبارک رمضان کنار هم قرار دادن شویم. .

وی همراه خود ردیابی به حضور مسافران خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارجی در ایام نوروز در مصلای یزد افزود: به میهمانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید یزد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشینه زیبایی شناختی، عملکرد ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصالت ها را به مسافران راه اندازی شد تدریجی.

ناصری همراه خود دقیق اینکه یزد خاستگاه علمای بزرگی است کدام ممکن است باید به میهمانان نوروزی راه اندازی شد شود، افزود: باید شعارهای مذهبی، عکسها علما را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملکرد های مذهبی افراد یزد در قالب پوستر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسیرهای گردشگری یزد به حاضر گذاشته شود. “.

امام جمعه یزد یکپارچه داد: تابلوی یزد مذهبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارالعباده یزد باید در درجه شهر خاص باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک اقامت والدین این دیار را نماد دهد.

وی اظهار داشت: یزد حسینیه ایران است را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد این دیار عاشق اهل بیت هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینها مواردی است کدام ممکن است باید شناخته شده به عنوان سفیران زیبایی شناختی به مسافران منتقل شود.

ناصری علاوه بر این بازاریان یزد را به خوش اخلاقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صالح بودن طرفدار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: رفتار را انتخاب کنید و انتخاب کنید منش خواهید کرد ممکن است بیانگر منش را انتخاب کنید و انتخاب کنید عملکرد های نیک یزدی ها {در سراسر} جهان باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید {در این} مراودات درس خداشناسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عبادت را به مسافران داد.

وی علاوه بر این رعایت شئونات اسلامی در تفرجگاه ها را مورد تاکید قرار داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: همه اجتناب کرده اند یزد شناخته شده به عنوان شهری ایمن یاد می کنند، به همین دلیل همه افراد یزد باید بافت ایمنی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ورزش های از ما کدام ممکن است دلداری افراد را مختل می تدریجی پرهیز شود.

ناصری علاوه بر این به مدیران گردشگری، استراحتگاه داران را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامی کف دست اندرکاران گردشگری طرفدار کرد: در این سیستم های شخصی تمام امتحان شده شخصی را برای استفاده اجتناب کرده اند معنویت مسافران را انتخاب کنید و انتخاب کنید آشنایی همراه خود سنت غنی اسلامی انجام دهند.

انتهای پیام/