پیروزی کم اهمیت و چشمگیر ایران مقابل آرژانتینتیم ملی ایران در اولین بازی خود در جام جهانی با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل آرژانتین به پیروزی رسید.

به گزارش ایسنا، در بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۲ که با حضور ۲۴ تیم برگزار شد، تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود در این مسابقات به مصاف تیم ملی آرژانتین رفت و موفق شد با نتیجه ۳- ضرب در ۲ به پیروزی برسد.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی مردان در اولین دیدار خود به مصاف تیم ملی آرژانتین رفت.مگدار و محمدرضا حضرت پور.

همچنین لوسیانو دچکو، برونو لیما، آگوستین لوسر، خواکین گالیگو، فاکوندو کونته، لوسیانو ویسنتین و سانتیاگو دونانی از جمله تیم های آرژانتین در این دیدار بودند.

بخش اول شاگردان آتای در این بازی نتوانستند حریف خود را شکست دهند و ۲۵ بر ۲۲ شکست خوردند.

قسمت دوم در این بازی پس از بازی والیبال ایران، تیمی که با آن بازی می کند با نمایش زیبای میلاد عبادی پور به بازی برگشت و نتیجه ۱۷ گل شد. بازیکن میلاد آبادی پور این بازی را برای والیبال آرژانتین سخت کرد و ایران از رقیب خود ایران پیش افتاد و بازی را ۱۹ بر ۱۷ کرد.

ادامه در قسمت دومتیم ملی آرژانتین عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و نتیجه بازی ۲۳ بر ۲۴ شد. آرژانتین پیشتاز والیبال است اما بازیکنان ایران کوتاه نیامدند و توانستند به بازی برگردند و نتیجه بازی ۲۸ بر ۳۰ به پایان رسید. همخوانی داشتن.

قسمت سومدر این رقابت ها تیم آرژانتین با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به برتری رسید و به این ترتیب ایران از رقیب خود ایران که با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد پیش افتاد.

بخش چهارم این نشستوالیبال ایران بازی را خوب آغاز کرد اما در اواسط این بازی دو تیم ۱۶ بر ۱۶ از هم جدا شدند. والیبالیست های ایرانی که بازی را ادامه دادند، نتیجه بازی ۱۹ بر ۱۸ را که آرژانتین برنده شد جدی نگرفتند. در این زمان بهروز عطایی به ملی پوشان هشدار داد که بی خیال بازی نکنند.

برای قسمت چهارم دیر شد، دو تیم پیش رفتند تا نتیجه ۲۵ بر ۲۴ به پایان برسد و پیروزی نصیب تیم ایران شد. در ادامه کار هر دو تیم به عقب برنگشتند تا نتیجه ۳۱ شود. در پایان این بازی تیم ملی ایران موفق به پیروزی نشد و با نتیجه ۳۴ بر ۳۲ شکست خورد تا تیمی که در این دیدار پیروز شود پنجم می شود. محل.

در ابتدای قسمت پنجم این بازی. هر دو تیم با نتیجه مساوی ۲ شروع خوبی داشتند. در ادامه بازی تیم ملی آرژانتین عملکرد بهتری نسبت به تیم ملی ایران به نمایش گذاشت و نتیجه بازی ۵ بر ۳ شد. پس از پیروزی ۱۷ بر ۱۶ مقابل آرژانتین، ایران خواستار تماشای این ویدئو شد. کارگران فنی در آرژانتین به تعطیلات طولانی اعتراض کردند.

این دیدار که تقریباً ۲ ساعت و ۵۳ دقیقه به طول انجامید با برتری تیم ایران به پایان رسید. تیم ملی ایران در پایان بازی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و با نتیجه ۲۱ بر ۱۹ پیروز شد. این نتیجه باعث شد تا والیبال ایران در اولین دیدار خود در مسابقات جهانی با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی برسد.

دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی مسابقات لیوبلیانای اسلوونی (به وقت ایران):

دوشنبه ۱۶ شهریور ساعت ۲۰:۰۰; ایران – مصر

چهارشنبه ۹ شهریور ساعت ۲۰:۰۰; ایران – هلند

در انتهای پیام