پنج کار طبیعی که می توانید برای کاهش فشار خون بالا انجام دهید

چند سال پیش سطح کلسترولم حدود ۲۳۰ بود و ۲۵ پوند اضافه وزن داشتم. دکترم به من گفت که اگر نتوانم سطح کلسترولم را پایین بیاورم باید دارو مصرف کنم. دلیلش این بود که در نهایت می توانست بر فشار خون من تأثیر بگذارد. این من را نگران کرد زیرا پدرم چند سال قبل در اثر فشار خون بالا درمان نشده دچار سکته مغزی شدید شده بود. پس از تغییر عادات غذایی و ورزش و همچنین سبک زندگی ام، کل کلسترول من اکنون ۱۷۲، HDL (کلسترول خوب) من ۴۲ است و وزنم ۱۶۸ پوند است (من ۵/۱۰ اینچ هستم). لطفا توجه داشته باشید، من هرگز هیچ مصرف نکردم. داروها برای کنترل کلسترول یا فشار خون من.

شاید پزشک شما در مورد فشار خون بسیار بالا به شما هشدار داده باشد. احتمالاً شما نیز مانند من می دانید که HBP می تواند منجر به بیماری های قلبی جدی، حملات قلبی و حتی مرگ شود. شاید پزشک شما داروهایی را برای کاهش فشار خون پیشنهاد کرده باشد. آنها می توانند و اغلب کار می کنند. همچنین باید بدانید که راه‌های طبیعی بسیار مؤثری برای کاهش فشار خون بالا وجود دارد که عوارض جانبی رایج در داروها را ندارند.

سلب مسئولیت الزامی: من پزشک نیستم و از وضعیت شما اطلاعی ندارم. بنابراین توصیه پزشکی برای من نادرست است. اگر قبلاً از داروها استفاده می کنید، باید مصرف آنها را ادامه دهید تا زمانی که پزشک خلاف آن را به شما بگوید. لطفاً قبل از افزودن این درمان های طبیعی بسیار مؤثر به رژیم غذایی خود با پزشک خود مشورت کنید زیرا این غذاها ممکن است با داروهایی که قبلاً مصرف می کنید تداخل داشته باشند.

اکنون که ما آن را از سر راه برداشته‌ایم، در اینجا پنج راه طبیعی و قدرتمند برای کاهش فشار خون بالا آورده شده است، که هر کدام دارای خواصی هستند که تعدادی دیگر از شرایط رایج سلامتی را برطرف می‌کنند.

#۱ – وقتی در حال انجام تحقیقات بودم، متوجه شدم که مردم مناطق مدیترانه شیوع بسیار کمی از بیماری قلبی دارند. رژیم غذایی مدیترانه ای عمدتاً از ماهی، محصولات تازه، گوشت بدون چربی همراه با مقدار قابل توجهی سیر تشکیل شده است.

#۲ – تحقیقات من ادامه داد و به من نشان داد که تعدادی از مطالعات بالینی، که در دهه گذشته انجام شده است، نشان داده اند که خوردن سیر در یک دوره ۳ تا ۴ ماهه، یکی از بهترین راه ها برای کاهش فشار خون بالا است. نتایج این مطالعات نشان داد که افرادی که از سیر استفاده می‌کردند، از نتایج داروهای فعلی دارویی فراتر رفته‌اند. اگر سیر یا «نفس سیر» را دوست ندارید، سعی کنید از Kyolic (TM)، یک محصول سیر که به صورت کپسول عرضه می شود، استفاده کنید. Kyolic (TM)، از طریق یک فرآیند ثبت اختراع، اثر “نفس سیر” را از بین می برد، در حالی که حاوی حدود هفت برابر مواد مغذی دیگر محصولات موجود در بازار است. بنابراین برای کاهش فشار خون بالا، سیر باید یک عنصر اصلی در زرادخانه شما باشد.

حتی بهتر از آن، علاوه بر این مزیت، سیر در از بین بردن ۲۷ عامل بیماری‌زای مختلف از جمله استاف و همچنین بیش از ۷۰ نوع قارچ از جمله قارچ پای ورزشکاران و کاندیدا آلبیکنس بدنام که مسئول عفونت‌های قارچی زنان هستند، موثر است. . سیر از دیرباز یک درمان خانگی موثر در برابر عفونت های تنفسی، گوش و چشم بوده است. همچنین نشان داده شده است که در شرایط خاص آرتریت تسکین می دهد. انکولوژیست به ما می گوید که گنجاندن سیر به عنوان بخشی منظم از رژیم غذایی شما در برابر چندین سرطان از جمله سرطان روده بزرگ، معده، مری، روده، مثانه و سینه محافظت می کند.

شماره ۳ – اکثر گیاهان دارویی موافق هستند که توت هاثورن مسلما بهترین مقوی عمومی قلب است. توت هاثورن یک توت قرمز کوچک است که روی درختچه هاثورن رشد می کند. این توت دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است و از زمان های قدیم به عنوان یک داروی گیاهی استفاده می شده است. هاثورن بری در حالی که به طیف گسترده ای از بیماری های قلبی از جمله نارسایی احتقانی قلب، التهاب قلب، ضربان قلب نامنظم و ادم رسیدگی می کند، یکی از بهترین راه ها برای کاهش فشار خون بالا نیز می باشد. توت هاثورن پلاک دیواره رگ ها را نیز پاک می کند و در موارد تصلب شرایین موثر است. مطالعات نشان داده اند که آن را در تسکین بی خوابی و اضطراب که در بیماران قلبی شایع است، موثر است.

شماره ۴ – در موارد HBP متوسط، جینسینگ سیبری (Eleuthero) می تواند راهی موثر برای کاهش فشار خون بالا باشد. تحقیقات در مورد این گیاه ترکیبی است، بنابراین قبل از افزودن آن به رژیم غذایی خود حتما با پزشک خود مشورت کنید. مشخص شده است که این گیاه سطح کلسترول بالا را کاهش می دهد و همچنین یک آنتی اکسیدان قوی است که آن را به یک عامل ضد سرطان قوی تبدیل می کند. Eleuthero باعث کاهش سطح قند خون خفیف تا متوسط ​​می شود. توجه داشته باشید که مصرف این گیاه در صورت داشتن فشار خون بسیار بالا توصیه نمی شود.

#۵ – یک شیرین کننده طبیعی قدیمی، ملاس سیاه بند، یکی دیگر از راه های طبیعی برای کاهش فشار خون بالا است. این درمان برای تعدادی از بیماری های قلبی و مشکلات سیستم گردش خون مفید است. سرشار از مس و منگنز، منبع بسیار خوبی از پتاسیم و منیزیم است و حاوی بیشتر ویتامین B کمپلکس است. ملاس بلک استرپ به جلوگیری و حتی حل کردن لخته‌های خون کمک می‌کند، از چسبیدن چربی به دیواره‌های شریان‌ها جلوگیری می‌کند و درمان خوبی برای رگ‌های واریسی است. همچنین مشخص شده است که عضله قلب را تقویت می کند و گردش خون را بهبود می بخشد. فقط یک قاشق چای خوری در روز کافی است! به دلیل محتوای قند زیاد، افراد دیابتی باید از مصرف ملاس سیاه بند خودداری کنند.

همراه با این روش های طبیعی برای کاهش فشار خون بالا، یک برنامه ورزشی روزانه، مانند ۳۰ دقیقه پیاده روی، و همچنین یک رژیم غذایی سالم، مانند رژیم مدیترانه ای، می تواند به شما احساس تناسب اندام و لذت بردن از اندازه گیری فشار خون طبیعی تقریباً به شما بدهد. هیچ وقت

باز هم، همیشه قبل از شروع هر یک از این درمان های طبیعی با پزشک خود مشورت کنید. این برای اطمینان از وجود هیچ گونه منع مصرف مرتبط با داروهایی که قبلاً مصرف می کنید یا سایر نگرانی های سلامتی وجود ندارد. به سلامتی شما!