پسران بریتنی اسپیرز در یک عکس کمیاب بزرگ شده به نظر می رسند

دسته‌بندی نشده


همه آنها بزرگسال هستند.

پسران بریتنی اسپیرز هنگامی که در اینستاگرام در اینستاگرام در عکسهای کمیابی ظاهر شدند که توسط دوست خوب پدرشان کوین فدرلاین به اشتراک گذاشته شد ، درخشیدند.

شان پرستون (16) و جایدن (15) در حالیکه برای ادی مورالس ژست می گرفتند ، که آنها را “برادرزاده ها” می خواند و از او برای دیدن آنها در زمان سخت تشکر می کرد ، لبخند زدند.

“در زمان غم و اندوه می دانم که # خانواده واقعاً ارزش زندگی را دارد. در مورد دیدن برادرزاده هایم در جوانی صحبت کنید و دستان من اکنون به زندگی نگاه می کنند ، چقدر کار خدایان زیباست … دوستت دارم برادر @ federline4real “مورالس یک سری عکس نوشت.

مورالس ، که مدیرعامل Movision Entertainment است ، همچنین ویدئویی را به اشتراک گذاشت که در آن جیدن مهارت های پیانو خود را نشان می دهد.

“اکنون جهان می بیند که #پدر بزرگ چقدر بوده است! مورالس در مورد فدرلاین 43 ساله نوشت که اسپیرز 39 ساله در سال 2007 با او جدا شد.

با وجود شهرت والدینش ، پرستون و جایدن مورد توجه قرار نگرفتند و به ندرت در اینترنت ظاهر می شدند.

اما فقط دو هفته پیش ، خواننده “سمی” عکسی از فرزندان خود را منتشر کرد و بینندگان را از زندگی شخصی آنها آگاهی داد.

او گفت: “تولد پسران من هفته گذشته بود ،” و متأسفانه آنها در حال بزرگ شدن هستند و می خواهند کار خود را انجام دهند. ” من باید از آنها اجازه بگیرم تا آنها را منتشر کنند زیرا آنها مردان کوچک بسیار مستقل هستند. “

جیدن جیمز و شان پرستون در کنار ادی مورالس
با وجود شهرت والدین ، ​​نوجوانان زندگی خصوصی دارند.
اینستاگرام

اسپیرز اعتراف کرد که هنوز نمی تواند باور کند که چند پسر او جوان شده اند.

“این مرا دیوانه می کند زیرا آنها بسیار بلند هستند و هنوز در حال رشد هستند. او گفت: “آنها هفته گذشته به رقص رفتند و من دو روز گریه کردم.” “بچه های من با کت و شلوار !!! این دیوانه است !!! و دختران در حال آماده شدن هستند زیرا پسران من بسیار زیبا هستند !!! “

در حالی که پرستون و جیدن وقت خود را با Federline می گذرانند ، خواننده سیرک روی خروج از هنرستان به طور کلی تمرکز کرده است زیرا پدرش ، جیمی اسپیرز ، از کنترل املاک خود محروم شده است.

در اوایل این هفته ، برنده گرمی خانواده خود را به مشارکت در هنرستان متهم کرد ، که او را در شرایط وخیمی قرار داد.

“اگر شما مانند خانواده من هستید که جمله هایی مانند” متأسفم ، در هنرستان هستید “می گویند … احتمالاً فکر می کنید متفاوت هستید [from you] بنابراین آنها می توانند با شما رابطه جنسی داشته باشند !!!! او در اینستاگرام نوشت

اسپیرز پیام صادقانه خود را با قدردانی از وکیل خود ، ماتیو روزنگارت ، “که به تغییر زندگی من کمک کرد concluded !!!!”

جلسه بعدی هنرستان Lucky Singer در 12 نوامبر برگزار می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *