پرکاس: من از هیچ نماینده/لیدری در تیم پلی استیشن خود بازیکن نگرفتم!ایسنا/خوزستان مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: همیشه فوتبال ایران را دنبال کرده ام. هر کس.

رضا پرکاس در نشست خبری شب گذشته در آبادان با ابراز تأسف از ایام محرم و اهمیت ارتباط با رسانه ها گفت: ارتباط با نویسندگان ورزشی، رسانه ها و منتقدان امری پسندیده است و اگر بتوانیم در هر کاری که شده است. در صورت داشتن وقت، به ما اطلاع دهید، بسیاری از مسائل به راحتی حل می شود و از عوارض جانبی جلوگیری می کند، در حالی که به راحتی می توانیم رضایت طرفداران را جلب کنیم. پل ارتباطی کسی نیست جز خبرنگاران و سیاست کلی باشگاه اطلاع رسانی به موقع و شفاف است و می خواهیم قدرت را به هواداران بسپاریم.

به گزارش ایسنا، در پاسخ به این سوال ایسنا، با توجه به اینکه گفتید امسال می خواهید نسبت به دوره های قبل پیشرفت کنید، فکر می کنید این پیشرفت چیست، آیا در آسیا می توان به آن دست یافت؟ وی بیان کرد: هر پیشرفتی در تیم می تواند برای تیم مفید باشد و این می تواند برای بازی، نتایج تیم و … مهم باشد. ما باید در همه جنبه ها پیشرفت کنیم و بتوانیم فوتبال روان بازی کنیم، زیرا قطعاً هر مربی با مربی دیگری متفاوت است. از نظر من پیشرفت در جنبه هایی مانند دوندگی و رفتار بازیکن قابل مشاهده است. به نظر من، اگر بتوانیم در بازی کارت کمتری بگیریم و سهاممان ثابت باشد، این هم می تواند یک پیشرفت باشد. اگرچه بیشتر افراد پیشرفت را نتیجه آن می دانند، اما اگر فقط به این بخش فکر کنیم، ممکن است شغل پایداری نداشته باشیم. با این حال تصمیم بر این است که کارهای زیربنایی در حال انجام در این فصل انجام شود، توسعه مستمر باشد و سال آینده برای هر مربی که به نفت آبادان می آید برنامه ریزی شود تا ۴۰ درصد برنامه باشگاهی برگزار کند. به سادگی. اما هدف ما رسیدن به اهداف مورد نظر است. در مورد کسب سهمیه آسیایی هم باید بگویم یکی از نزدیک ترین راه ها برای رسیدن به این مهم است. اگرچه این هم سخت است اما تلاش می کنیم و امیدوارم به اهداف قابل مقایسه برسیم. رسیدن به هدفمان نیازمند همکاری و خودکنترلی تیم و حتی هواداران است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که جذب بازیکنان خارجی کجاست، آیا بازیکن ایرانی نیست که بتواند پست های مورد نیاز را پر کند؟ وی گفت: در ایران یک سری محدودیت برای بازیکنان داریم در حالی که باید یک سری پست ها را با بازیکنان برتر پر کنیم. در هر صورت تمهیدات لازم برای جذب بازیکنان خارجی در حال انجام است تا در اسرع وقت بازیکنان مورد نظر را پیدا کنیم، البته برای جذب این بازیکنان عوامل مختلفی از جمله شرایط آب و هوایی و سن را در نظر گرفته ایم.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در توضیح بیشتر معنی نام خانوادگی خود در زبان های لاتین و ایرانی گفت: پرکاس در لاتین به معنای خدای خورشید است و در لغت نامه های دهخدا و معین معانی مختلفی مانند شخص دارد. چه کسی لباس پوشیده است مشکلات را حل کند. این را هم بگویم که مدرک مربیگری ام را از یوفا گرفتم، مربی دروازه بان هم دارم و قوانین داوری را می دانم. خوشبختانه با تلاشی که می کنم می توانم در زمین کار کنم و توانایی انتقال را داشته باشم. من فقط یک متخصص نیستم.

وی در ادامه گفت: فصل گذشته هم جزو گزینه های سرمربی تیم نفت آبادان بودم که وقتی به من گفتند این امکان پذیر نیست به صورت تخصصی پذیرفتم. همچنین در آلمان تحصیل کردم و بیش از سی سال در خارج از کشور در آلمان زندگی کردم که اصل اول تا سوم آن نظم است.

پرکاس خاطرنشان کرد: زمانی که هدایت صنعت نفت را در آبادان پذیرفتم، همه مشکلات آن را می دانستم چون اینجا کار کردم و فوتبال ایران را می شناسم. فکر کنم ایران و خوزستان. من متولد خرمشهر و بزرگ شده آبادان هستم.

وی در ادامه گفت: زمانی که هدایت باشگاه را پذیرفتم با کمیته مدیریت باشگاه برای رفع دغدغه های سال های گذشته صحبت کردیم. من به عنوان یک مربی همیشه از بازیکنانم حمایت می کنم و امیدوارم به مرحله ای نرسیم که بازیکنان ما به دلایل مالی کمتر کار کنند، البته الان هم برای تیم ما همدلی وجود دارد و امیدوارم بتوانیم با قدرت و قدرت جلو برویم. تا پایان لیگ

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: زمانی که با تیم نفت به توافق کامل رسیدم بر اساس شناختی که از فوتبال ایران داشتم بازیکنانی را به خدمت گرفتم. من همیشه فوتبال ایران را دنبال می‌کنم، برای جذب بازیکن با چند نفر از دوستانم مشورت کردم، اما برای جذب بازیکن مستقیماً با نمایندگان صحبت نکردم و هیچ بازیکنی از جمله آقای آقای گلی به من پیشنهاد نشد. قاسم پور نصیحتمان کرد. با این حال، یکی از ویژگی هایی که بازیکنان را جذب می کند، سیاست کلان تیمی از جمله مسائل سرنوشت است. ۸۰ درصد بازیکنان ما قرارداد دو ساله دارند، بنابراین نباید نگران امسال باشیم که من داشتم، وقتی در ابتدای فصل آمدم، ۶ بازیکن داشتیم. قرارداد من به صورت رسمی دو ساله است اما هر وقت احساس می کنم توانمند و کارآمد نیستم می روم و از تیم می روم. البته تیمی نبود که من با آنها کار کنم و می خواستند بروم.

وی افزود: بازیکنانی که باشگاه می خواستم می نوشتند. البته می توانیم سه یا چهار بازیکن دیگر بگیریم و از بازیکنان خارجی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه خبرنگاری به او گفته چهار مربی خارجی در ایران هستند، گفت: اشتباه نبود چون تمام حروف فوتبال را در آلمان یاد گرفتم. دانش فنی من آلمانی است، البته به ایرانی بودنم افتخار می کنم، اما من یک شهروند دوتابعیتی هستم که در آلمان زندگی می کنم، فلسفه فوتبال من آلمانی است، اگر غیر از این بگویم دروغ است. و شوخی

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خصوص اردوهای سازماندهی شده تیمش گفت: در واقع تیم ها چنین اردوهایی را تدارک می بینند و دو اردو در بروجن و تهران داریم و اردوی بروجن بیشتر به ما کمک می کند. به نظر من هر چه تعداد بازی های تدارکاتی بیشتر باشد، به هماهنگی تیم کمک بیشتری می کند. علاوه بر این، بازیکنانم نشان دادند که می توانند ایده های ما را دنبال کنند. به هر حال ما باید کار را مدیریت کنیم و اساس کار ما بازی است. همچنین باید یک جلسه تدارکاتی با استقلال و پرسپولیس داشته باشیم، حتی آقای. یحیی گل محمدی با من تماس گرفت و با من همدردی کرد و گفت حتی هزینه هتل را هم می دهیم اما بنا به دلایلی نتوانستیم برای این گروه ها آماده شویم. در کل به هدف مورد نظر رسیدیم، همان بازی های تدارکاتی که انجام دادیم، روند بازی های تدارکاتی هم برای من خوب است. این را هم باید بگویم که پلیر توسط سیستم من گیج نمی شود و بازیکنان را در مسیر پلی استیشن راهنمایی نمی کند.

وی با بیان اینکه اجازه نمی دهم بازیکنان و کادرفنی ام به داور اعتراض کنند، گفت: در این بازی های تدارکاتی بازیکنم گل زد اما چون به داور معترض بود بعد از ۳۰ ثانیه او را عوض کردم تا یاد نگیرد. در اعتراض به. قاضی.. ما باید به قاضی احترام بگذاریم و معتقدیم قاضی هرگز نمی تواند در نتیجه تاثیر بگذارد.

پرکاس گفت: هنر مربی این است که بتواند از قدرت بازیکن برای استفاده از تاکتیک های تیمش استفاده کند و قول می دهم از توان و توان خوب بازیکنان آبادان و جنوب در تاکتیک های تیمش استفاده کنیم. تیم ما. در عین حال نظم تیمی برای من مهم است. ما می خواهیم بازیکنانمان به سبک برزیل و مردم آبادان بازی کنند، بر این اساس تلاش می کنیم به بهترین شکل وارد لیگ شویم. ما با تمام توان به مصاف فولاد می رویم و برای من معنی ندارد که چهار پنج هفته اول لیگ را بگذاریم تا تیم بسازد و باید تا الان با تمام توان کار کنیم. شروع کنید

مدیرعامل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به اظهارات خبرنگار مبنی بر اینکه انگار تواضع خود را در فوتبال ایران کنار می گذارید، گفت: تواضع با پرخاشگری متفاوت است. اگر کادر فنی و نیمکت تیمم در آرامش بمانند به زمین منتقل خواهند شد. چهار سال پیش وقتی بازی استقلال تهران و صنعت نفت آبادان را تماشا می کردم که باعث قهرمانی استقلال شد، کادر فنی استقلال با پخش فیلم ۵ دقیقه بازی را متوقف کرد که باعث هیجان شد. بازی خراب شد وگرنه استقلال می برد اما تیمشان را بردند. با این حال کادر فنی باید تیم را تثبیت کند و سعی می کنم از نام صنعت نفت آبادان در داخل و خارج از زمین دفاع کنم.

وی در پایان تاکید کرد که تمام افرادی که جذب می شوند قطعا به ما کمک خواهند کرد، در حالی که ما بقیه بازار نقل و انتقالات را انتخاب نکردیم و افرادی را گرفتیم که عاشق تیم هستند و اگر بازیکنی نتواند به ما کمک کند انتخاب نکردیم. به او نوشت حتی اگر لیست ما هنوز باز باشد. همچنین نفت آبادان آنقدر ثروتمند نیست که لیست ما را پر کند و باید بگویم در کنار جذب بازیکن خارجی، یک بازیکن داخلی دیگر هم جذب می کنیم.

در انتهای پیام