پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا ، به اتهام خشونت جنسی علیه سگ ها و داشتن پورنوگرافی کودکان محکوم شد

دسته‌بندی نشده


یک دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل ضبط فیلم هایی از یک سگ آزار جنسی و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به نزدیک به 22 سال زندان در زندان فدرال محکوم شد.

دادستان منطقه فلوریدا جنوبی آمریکا اعلام کرد که پرنتیس مادن ، 40 ساله ، در ماه جولای پس از اعتراف به پورنوگرافی کودکان و ظلم حیوانات ، در مجموع 272 ماه پس از میله های زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

دادستان ها گفتند که دامپزشک ویدئوهایی از فعالیت های جنسی خود با سگ ها تهیه کرده و آنها را با سایر افراد منحرف در چت های آنلاین به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم های نگران کننده و همچنین مکالمات مربوط به وحشیگری را در تلفن های همراه وی پیدا کردند.

به گفته دادستان ، مادن همچنین از طریق نرم افزار اشتراک فایل Dropbox به پورنوگرافی کودکان دسترسی پیدا کرده و هزاران پرونده وحشتناک را در حساب خود ذخیره کرده است. او همچنین تصاویر و فیلم های پورنوگرافی کودکان را از طریق چت های آنلاین و رسانه های اجتماعی دریافت کرد ، جایی که اغلب در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان صحبت می کرد.

مادن ویدئوهای نگران کننده ای را در چت های آنلاین به اشتراک گذاشت.
مادن ویدئوهای نگران کننده ای را در چت های آنلاین به اشتراک گذاشت.
بیمارستان حیوانات دستان مراقبت

عوامل دفاع ملی در 24 فوریه. او به خانه خود حمله کرد و مواردی را پیدا کرد که در آن مادن در مورد “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” و همچنین عکسها و فیلمهای متعدد که جنایات را به تصویر می کشید ، صحبت کرد.

رسانه ها گزارش دادند که مادن در ماه مارس به دلیل ضبط فیلم های جنایات در حالی که مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات مراقبت از دست (Aventura) بود ، دستگیر شد. به گفته دادستان ، این ویدئوها بخشی از خشونت هایی را که در بیمارستان حیوانات انجام شده است نشان می دهد.

بیمارستان حیوانات مراقبت از دستها گفت که آنها از اتهامات علیه مدن در بیانیه ای در NBC 6 در میامی پس از دستگیری مارس “وحشت زده” شده اند.

بیمارستان حیوانات گفت: “تیم وکلای ما و هر یک از اعضای خانواده با دستان سخت کوش هر آنچه در توان ما باشد برای کمک به نیروی انتظامی و تسهیل تحقیقات و تعقیب آنها انجام خواهند داد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *