پرسپولیس ۲ – صفر . انتقام از خطیبی و ادامه تعقیب استقلالپرسپولیس با پیروزی مقابل مسابقه اراک، انتقام بازی رفت را گرفت و اختلاف با استقلال را باز هم.

به گزارش ایسنا، در آخرین دیدار از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران، ساعت ۱۹:۳۰ مسابقه مسابقات مسابقه اراک بود که این دو گل شاگردان گلمحمدی پایان یافت و سرخپوشان مجددا اختلاف با استقلال را کاهش دادند.

با این پیروزی، پرسپولیس ۴۱ امتیازی شد و کماکان با سه تفاوت نسبت به استقلال در رده دوم. لومینیوم اراک هم با ۲۶ امتیاز و یک رده به رده هشتم جدول رفت.

حامد پاکدل، بازیکن فصل گذشته اراک در دقیقه ۷۶ و رضا اسدی در دقیقه ۹۴ برای پرسگولیس موفق.

رسپولیس با این پیروزی، تنها شکست خود را در این فصل مقابل اراک را جبران کرد.

نیمه اول

در دقیقه ۱۲ شهریور پرسپولیس را ضربه زد اما ضربه نقی‌زاده در یک موقعیت نسبتا مساعد از بک در دقیقه ۱۶، پرسپولیسی‌ها خطرآفرین ظاهر شدند و ضربه سر امیری وارد دروازه شدند اما کمک داو. ثانیه‌هایی باز هم عبدی از مقابل محوطه هجده در موقعیت مناسبی قرار می‌گیرند که بعد از ضربه به کنار

نیمه دوم

در ۵۰، فخرالدینی دقیقه ای را برای آل‌کثیر خلق کرد که در یک موقعیت مناسب در داخل چارچو ضربه زد. در ۵۸، موقعیتی پرسپولیس اولین مسابقه را در این نیمه را خلق کرد که ضربه رامین رضاییان را زد. در دقیقه ۶۰ برخوردی در دهانه محوطه جریمه کمک شاکله گرفت که ابتدا داور خطای پشت جریمه گرفت که در مقابل بازیکنان پرسپولیس قرار گرفتند اما در ادامه مشخص شد صحنه قبل از این برخورد را آفساید گرفته بود.

رامین رضاییان در دقیقه ۶۲ برای دومین بار شوت زد که این ضربه در داخل نقطه نبود و توپ به بیرون ف. رضاییان یک بار دیگر در دقیقه ۷۲، توپی را به دهانه دروازه فرستاد که مدافعان سازمان رب از خلق ی.

در دقیقه ۷۳ دوبار دروازه پرسپولیس به صورت متوالی تهدید شد. ابتدا شوت بازیکن از فاصله ۳۰ متری به صورت نامطمئن توسط لک دفع و شوت برگشتی توسط آل کثیر

ل اول: در دقیقه ۷۶ حامد پاکدل، بازیکن تعویض دقایقی بعد از ورود به زمین در موقعیت تک درواز

:ل دوم: در دقیقه ۹۴ رضا اسدی در یک رفت و برگشت گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، فرشاد فرجی، وحدت هنانوف، رامین رضاییان، سعید آقایی (حامد پاکدل ۶۹) کمال کامیابینیا، میلاد سرلک، وحید امیری، احسان پهلوان، مهدی ترابی و مهدی عبدی (سید جلال حسینی ۸۰).

ترکیب ترکیب: حسین پورحمیدی، رامتین سلیمانزاده، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، پوریا آریاکیا، مصطفی احمدی، محمود قائدرحمتی، امیرنوری (محمد علی نژاد ۴۶) اسماعیل شریفات (امید سینگ ۷۱) علیرضا نقیزاده (محمدرضا آزادی ۷۱) مهرداد بایرامی (علی آل یر ۴۶) .

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری