پخش فصل دوم سریال «وضعیت زرد» از فردا آغاز می شودفصل دوم سریال «وضعیت زرد» از شنبه ۲۸ خرداد در شبکه دو سیما منتشر می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه سیما، پس از پایان اولین قسمت از «وضعیت زرد» از شنبه، بینندگان شبکه دو سیما قسمت دوم این سریال را به تهیه کنندگی مسعود ملکی معروف و مجری مجید تماشا می کنند. رستگار از شنبه تا پنجشنبه.

در اولین قسمت از سریال وضعیت زرد، شاهد داستانی بودیم که بر اساس اخراج یک مهندس گریز از مرکز از انجمن انرژی اتمی و داستان های دیگری حول این داستان بود.

نمایش موضوعاتی با مضامین اجتماعی، اقتصادی و روانشناختی به زبان طنز نیز از محورهای سریال است.

داستان در این مجموعه خطی سیاسی دارد و خط داستانی و شخصیت های آن شامل شش شخصیت اصلی است که هر کدام شخصیت ها، داستان و خطوط خاص خود را دارند.

مهران رجبی، مریم سعادت، زینه عابدین تقی پور، بهار داورزنی، حسام خلیل نژاد، آرش ماهانکیا و مهدی رضایی شخصیت های اصلی این سریال هستند.

ملکی، تهیه کننده قسمت دوم این سریال پیش از این در گفت وگو با ایسنا، به پر شدن کابل شبکه سه به دلیل انتقال «وضعیت زرد» اشاره کرد.

فصل دوم «وضعیت زرد» شنبه تا پنجشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن می رود و روز بعد در ساعت های ۹:۴۰، ۱۶:۲۰ و ۱:۳۰ بامداد بازپخش می شود.

انتهای پیام/