پایگاه های آماده جمع آوری کمک های مردمی لرستان در جشن نیکوکاریایسنا / لرستان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از راهاندازی ۲۷۷ پایگاه برای جمع آوری کمک های مردمی استان در جشن نیکوکاری خبر داد و گفت: ۲۵۳ امسال مرکز نیکوکاری ۲۴ پایگاه در سطح ادارات در جمع آوری کمک های مردمی ما را یاری می کنند.

جلال شیخپور در آیین نواخته شدن نیکوکاری در مدارس خرم آباد که امروز ۱۴ اسفند برگزار شد، با بیان اینکه جشن نیکوکاری امسال با شعار “عیدی برای همه” برگزار می شود، گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) در لرستان برای جمع آوری مک های مردمی برگزار می شود. استان در جشن نیکوکاری ۲۷۷ پایگاه در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه کمک های جمع آوری شده تا قبل از پایان سال به دست نیازمندان خواهد رسید، افزود: امسال هم مانند سال گذشته بهدلیل جمهوری سویه جدید تصمیم گیری و رسیدگی به پروتکل های بهداشتی بین مدارس پاکت نمی شود.

شیخپور با بیان اینکه برای هر مدرسه لینک اختصاصی ایجاد شده و برای مدیران مدارس ارسال شده تا برای اولیا و مربیان پیامک شود، اضافه کرد: همچنین یک هزار و ۵۳۲ لینک با کد QR مختصری جشن نیکوکاری ایجاد و برای خیرین پیامک شده است تا خیرین در سریع‌ترین زمان ممکن است کمک‌های نقدی را واریز کنند.

وی در خصوص هزینه‌کرد درآمد حاصل از جشن نیکوکاری، گفت: با هدف فرهنگسازی احسان و نیکوکاری و کمک به دانشآموزان بیبضاعت، درآمد حاصل از هر مدرسه با صلاحدید مدرسه و کادر مدیریتی که از وضعیت دانشآموزان ضعیف باخبر می‌شوند می‌شوند.

مدیرکل کمیته ام لرستان با ذکری امسال ۲۵۳ مرکز نیکوکاری ۲۴ پایگاه در سطح ادارات در جمع آوری کمک های مردمی ما را یاری می کنند، اظهار کرد: خیرین و مردم می توانند با دریافت کد دستوری # ۰۶۶ * ۸۸۷۷ * یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۹۵ کمک های نقدی واریز کننده.

انتهای پیام