:ولادگر: امیدوارم شاهد افتخارآفرینی وزنه برداران در چین باشیممعاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: امیدوارم مسابقات قهرمانی کشور زمینه ای برای حضور هر چه قدرتمند تیم پاراوزنه برداری در بازی های پاراآسیایی چین باشد.

به گزارش ایسنا، محمد پولاد در پایان مسابقات قهرمانی پاراوزنه برداری مردان، اظهار کرد: تشکر می کنم از مسئولان برگزاری این مسابقات که تلاش زیادی برای انجام این مسابقات انجام شود.

وی گفت: یکی از تلخ ترین و ناگوارترین خبرها در حوزه ورزش قهرمانی، از دست دادن ورزشکار ارزشمندی ب. ول عمر سیامند کوتاه ، اما عرض آن بسیار بلند و پرثمر بود. شاید سال‌ها طول بکشد که تا رکورد سیامند رحمان شکسته شود، این نشان می‌دهد که چه گوهر ارزشی دارد. نام و یاد او باید زنده بماند و همیشه یک الگو برای سایر ورزشکاران باشد.

پولادگر در پایان پایانان کرد: ایران در بین بسیاری از کشورهای ورزش جانبازان و توجه زیا امیدوارم این مسابقات زمینه ای برای بازی‌های پاراآسیایی هانگژو و پارالمپیک پاریس باشد و وزنه‌بردار.

در پایان این مسابقات از حسین رضازاده و محمد پولادگر، داور عراقی و نماینده کمیته بین المللی پارالمپیک با اهدای تندیس و فرش منقوش به عکس مرحوم سیامند رحمان تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام