وعده‌های جذاب عزیزی‌خادم که فراموش شد!عزیزی خادم برای نشستن بر مسند ریاست فدراسیون فوتبال از اجرای برنامه دانش بنیان خود سخن می گفت اما تا زمان برکناری از سمت خود بود، گاهی تا ۱۸۰ درجه برعکس آن وعده داده، عمل کرد.

به گزارش ایسنا، شهاب الدین عزیزی خادم بعد از ۳۵۳ روز ریاست فدراسیون فوتبال و قبل از یک هفته حضورش در این مجموعه توسط اعضای هیئت رئیسه از سمت خود برکنار شد تا جوابی برای ۱۱ ماه گذشته انفرادی و برخی از خودسرانه های خود و مشاورانش داشته باشد. .

سخت افزاری نامناسب تیم های ملی، حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا، قرارداد نداشتن مربیان، قراد شبه برانگیز VAR و شایعه ارتباط با برخی از رمال ها و جادوگران، نامه نگاری اشتباه اطلاعات غلط با فیفا که گفته می شود بالغ بر ۴۳ مورد تخلف بود، باعث شد، اعضای هیئت رئیسه طبق قدرت قانونی علیه شهاب الدین عزیزی خادم عمل کنند و نسخه او را بکنند.

در عوض این مشکلات و کاستیها، عزیزی خادم برای توجه به اهالی فوتبال، برنامه های جامع را برای پیروزی در انتخابات این فدراسیون ارائه کرده بود که بسیار پر و پیمان بود اما در یک سال گذشته هیچ نشانی از عمل به این برنامه دیده نشد. اگر چه او این برنامه را برای ۴ سال در نظر گرفت ولی بالاخره می‌توانم در این برنا باشم

پس از عزل عزیزی خادم، مروری بر روی تصمیمات رئیس جمهور این فدراسیون قبل از تصدی پست ریاست فدراسیون فوتبال را نشان می دهد که عملکرد آن در تصمیم گیری و برنامه هایش خواهد بود.

نه تنها اکثر این برنامه ها انجام شد که در برخی موارد فدراسیون فوتبال کاملا برعکس پیش رفت و نشان داد که برنامه جامع و به قول خودش دانش بنیان عزیزی خادم صرفاً تا قبل از انتخابات تاریخ اعتبار دارد.

مواد مهم برنامه او برای مدیریت در فدراسیون فوتبال به این شرح بود:

– تدوین آیین نامه اجرایی استفاده در فدراسیون فوتبال با نگاه شایسته سالاری و عدالت اجتماعی

– دریافت گواهینامه کیفیت مدیریت (ایزو) برای فدراسیون فوتبال

– شکل گیری فوتبال بازیکنان، مربیان، داوران و مشارکت در این نهادها در تصمیم گیری فوتبال

– تغییر چارت اداری فدراسیون و چابک سازی ۴۰ درصدی با ارتقای ۸۰ درصدی

– کسب کرسی بین المللی از طریق ارتباط مناسب با فیفا و AFC

– اختصاص مناسب مالی مناسب و پایدار به هر استان به منظور توسعه فوتبال در استان ها با انجام پروژه ه

– تشکیل جلسات هیئت رئیسه به صورت منطقه ای به منظور آشنایی، شناخت و حل مشکلات هیات فوتبال است

– ایجاد درآمد حداقل ۱۰ میلیون یورویی در سال از (منابع غیر دولتی)

– درآمد از محل قانون حمایت از ورزش تا حد ۲ میلیون یورو در سال

– کسب در آمد از محل ایجاد شبکه اختصاصی فدراسیون فوتبال و درآمد تلویزیون از محل پخش فوتبال

– ایجاد درآمد پایدار از شبکه های صنعتی از محل حوزه های حمایت مالی

– اختصاص بخشی از درآمد حاصل از فدراسیون فوتبال از حق رشد بازیکنان شاغل در لیگ‌های خارجی به هیئت همان

به گزارش ایسنا، به جرات می توان گفت در حدود یک سال اخیر، فدراسیون گامی در جهت اجرای این برنامه ها برنداشت و هیچ مکان این فدراسیون را در مسیر پشتوانه سازی و تقویت وضعیت فعلی انجام داد. در عوض این برنامه های جذاب و مخاطب پسند، فدراسیون فوتبال درگیر رفت و آمدهای دوستان و اطرافیان عزیزی خادم بود و کاملا برعکس چه چابک سازی نامیده شده بود، پیش رفت. او بیش از هر چیزی به بودجه دولتی داشت و در تمام تنگنا اقتصادی، دست خود را به حمایت از تیم ملی جلوی دولت دراز میکرد از خوبش، خیلی هم بی توجه به صورت های مالی غیر شفاف، پاسخ های او را به واسطه تیم. ملی پذیرفتند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری