وصیت نامه شهید چمران زیر اجناس او قرار گرفتایسنا/ آذربایجان شرقی مدرس ارشد این مؤسسه و دانشگاه گفت: شهید چمران و شهید سلیمانی بارها و بارها شباهت های زیادی با هم دارند، مهم ترین شباهت این است که اراده دو شهید به مادیات آنها بستگی دارد.

حجت الاسلام مجتبی نظری روز سه شنبه ۳۱ خرداد سالروز شهادت دکتر دکتر. مصطفی چمران و روز معلم در دانشگاه تبریز، گفت: رهبر معظم انقلاب شهید چمران را الگوی معلمان دانشگاه، جامعه بازی و دانشگاه معرفی کردند؟ آیا معلمان سازماندهی مانند فرماندهان نرم خو می توانند رهبری جنبش های دانشجویی را بر عهده بگیرند؟ رهبر معظم انقلاب بارها تاکید کرده اند که معلمان در ایجاد فضای روحی و روانی برای دانش آموزان نقش دارند، اما ارتباط معلم و دانش آموز تا چه حد است؟

وی تبیین جهادی را مطالبه بعدی رهبری انقلاب از معلمان عنوان کرد و افزود: سازماندهی معلمان به عنوان نیروی انقلاب باید در این امور تلاش و کوشش زیادی داشته باشد و همیشه باید به دشمن نگاه کرد. ما نباید از پیروزی در خط مقدم خوشحال باشیم.» و باید در نظر داشته باشیم که وقتی وارد مسیر جنگ نظامی دشمن می شویم، باید با تبیین جهاد نامی برای خود دست و پا کنیم.

یک مدرس ارشد مؤسسه و دانشگاه تاکید کرد: دانشجویی که با قدم اول انقلاب آشنا نیست چگونه می تواند گام دوم انقلاب را درک کند؟ یکی از توصیه های من بر اساس توصیه شهدای سلیمان این است که ضمن پیوند مقالات شورای عالی انقلاب، موضوع ولایت فقیه به صورت علمی و دقیق در دروس دانشگاه گنجانده شود و اینجانب نباید filneyn. فقط با جدیدترین دوره های اندیشه اسلامی ۲.

وی در ادامه بیان کرد: پیشنهاد دوم که رهبر معظم انقلاب بارها بر آن تاکید کردند، گنجاندن کتاب در لانه جاسوسی بود. همانطور که این اسناد در ۱۱ کتاب جمع آوری شده است، اما متأسفانه اکنون کسانی که لانه جاسوسی را تسخیر کردند، تاریخ را تحریف می کنند و اظهار ندامت می کنند.

کرسی های آزاداندیشی واقعی که واقعاً برپا شد و ایجاد اتحاد و همبستگی در بین دانشجویان مبارز در جبهه صهیونیستی دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران از دیگر پیشنهادات ایدئولوژیک برای الهام بخشیدن به اساتید دانشگاه بود. در ایالت

به گزارش ایسنا، وی در گفتگو با معلمان حاضر در جلسه در پایان گفت: معروف و …. فقط فکر کنید: «ما باید به درجه ای ارتقا پیدا کنیم، اما باید کاری کنیم که اعتبار علمی و معنوی دانشگاه هایمان افزایش یابد، به دلیل حضور اساتید انقلابی در دانشگاه های ما.

انتهای پیام/