وزیر گفت استقلالیام / می‌خواهند یک تیم را به زور قهرمان کنند!یک پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید اگر تبعیض‌ها کنار گذاشته شود و داوری‌ها عادلانه باشد، این تیی به ششمی باشد.

علی باغمیشه، پیشکسوت پرسپولیس در گفتوگو با گزارش، درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس و برد باارزش در مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: به نظرم پرسپولیس یکی از بهترین بازیهایش را در مقابل مس رفسنجان به نمایش گذاشت. فکر می‌کنم اگر مشکلات مالی، جذب بازیکن و تمدید مشکل حل شود، بهتر است از پرسپولیسم. درست است که تمیروف جذب شود اما آن چیزی که انتظار می‌رفت، انجام نشد.

او افزود: پرسپولیس با روحیه قهرمانیاش جلو میرود و فکر می کنم موفق می شوم به شرطی که داوری ها، با تمام احترامی که برای استقلال قائل هستم به سمت این تیم نباشم. امسال می‌خواهند به زور یک تیم را قهرمان کنند ولی روی پای خودش بوده و سعی کرده آرام آرام

بازیکن اسبق تراکتور در ادامه درباره شرایط این تیم و تاثیر حضور سائلام گفت: قبلا با تراکتورو. به نظرم از نظر روحی و روانی شوک خوبی بود. سائلام شناخت خوبی از فوتبال تبریز و بحث هواداری تراکتور دارد. من پنج سال در تراکتور بازی کردم و واقعا هواداران تیمشان را می‌پرستند و می‌خواهند همیشه بالای جدو باشند. گزینه خوبی است ولی باید به او فرصت داده شود.

باغمیشه ادامه داد: تراکتور در نقل و انتقالات بد عمل کرد و تیم نسبت به سالهای گذشته ضعیف شد. درست است که تیم جوان شده اما در هر تیمی به بازیکن تعیین کننده است و تراکتور از این نظر مشک. ستاره‌ها جای آن بازیکنان را در مرور می‌گیرند.

او در پاسخ به این سوال که به نظرش پرسپولیس و تراکتور در چه لیگ برتر را به پایان میرسانند، بیان کرد: به نظرم تراکتور به جدول بالای جدول میآید. جایگاه تراکتور چیزی نیست که الان می‌بینیم. از طرفی به قهرمانی پرسپولیس عادت کردیم. حتی اگر ۱۰ بازیکن را از پرسپولیس بپذیرید، باز این تیم شخصیت قهرمانی دارد. به خصوص این مربی که کاربلد و بادانشی مانند یحیی گل‌محمدی دارد که هم‌بازی و دوست خوب من هم هست. کادر فنی رسپولیس و مجموعه قوی‌ای دارد که ان‌شاءالله ثمره‌اش، ششمین قهرمانی است.

این پیشکسوت پرسپولیس در پایان با ادعای این موضوع که وزیر ورزش و جوانان استقلالی است، عنوان کرد: زمانی که با آقای سجادی، وزیر فعلی ورزش و جوانان در مسابقات یونیورسیاد بودیم، در اتوبوسی که کنا امیدوارم الان که وزیر شده‌ام این علایق در کارشان دخیل نباشد و تیم‌ها را به یک چشم ببیند. امیدوارم وزیر ورزش به ۶۰ میلیون هوادار پرسپولیس احترام بگذارد و هر دو تیم را به یک چشم ببیند.

انتهای پیام