وزیر بهداشت: دشمن برای جلوگیری از توسعه تلاش می کندوزیر بهداشت به نمایندگی از رئیس جمهور با حضور در منزل شهید مدافع امنیت سلمان عامر احمدی که در اغتشاشات اخیر به شهادت رسید از آن مرحوم تجلیل کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر بهرام عین اللهی در دیدار با خانواده آن مرحوم گفت: شهید امیر احمدی یکی از فعال ترین و پرتلاش ترین کادر درمانی بیمارستان لبافی نژاد بود و خدمات ارزنده ای در حوزه سلامت ارائه کرد.

وی با بیان اینکه شهید امیر احمدی از اعضای فعال بیمارستان لبافی نژاد بود، اظهار داشت: شهید امیر احمدی به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود رسیده است و از روح بزرگ شهدا می خواهیم همه ما را شفاعت کند.

وزیر بهداشت علت تلاش دشمن برای ایجاد درگیری و هرج و مرج در کشور را دستاوردها و پیشرفت های چشمگیر جوانان و بزرگان ایران دانست و تاکید کرد: دشمن با توجه به تحولات فراوان و فراوانی که به دست آورده است. ساخته شده در ۴۳ سال گذشته و به ویژه در سال گذشته به شرح زیر است: ساختاری به منظور جلوگیری از این توسعه ایجاد شده است.

عین اللهی به دستاوردهای ایران در کنترل ویروس کرونا اشاره کرد و خاطرنشان کرد: سال گذشته که در اوج شیوع ویروس کرونا بودیم، بسیاری از امکانات درمانی ما به ویژه بیمارستان لبافی نژاد در حال ارائه خدمات به مردم و شهید سلمان بود. امیر. احمدی به همراه دیگر دوستانش شبانه روز کمک می کردند، بیماران بودند.

وی با توجه به بیانیه وزارت بهداشت که در آن به نقش بسیج در کنترل و پیشگیری از کووید-۱۹ پرداخته است، گفت: مردم ایران شب و روز.

وزیر بهداشت درباره محل شهادت آنها در فرهنگ اسلامی و ایرانی گفت: ما قدردان شهدا هستیم و موفقیت امروز مرهون ایثار شهداست. امروز اگرچه همه دشمنان برای انقلاب اسلامی متحد شده اند، اما درخت تنومند انقلاب سست نشده و انقلاب به دست امام زمان (عج) سپرده شده است که امیدواریم انقلاب را ادامه دهند. راه شهدا

در انتهای پیام