وزنه برداران جوان از بلاتکلیفی در گرفتن ویزای شینگنبرداران جوانی که در حال آماده شدن برای مسابقات قهرمانی جهان هستند این سوال برایشان پیش آمده در این فدراسیون بلاتکلیفی، چه کسی پیگیر گرفتن ویزای شینگن برای آنهاست.

به گزارش ایسنا، مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان از ۱۲ اردیبهشت در یونان برگزار می شود. تیم ملی ایران در راه آماده سازی با معضلاتی روبرو شد که به دلیل پول نداشتن فدراسیون و سکس بآ.

اکنون هم که بالاخره اردوها آغاز شد ۱۰ وزنه بردار در استان گیلان زیر نظر سعید علی حسینی تمرین می کند اما افزایش وزن برای وزن برداران جوان ایجاد شده است.

با توجه به اینکه مسابقات در یونان برگزار می شود و آن هم نیاز به ویزای شینگن دارد، این سوال برای وزنه برداران ایجاد می شود که چه کسی پیگیر گرفتن ویزا است به ویژه اینکه ویزاهای شینگن هم زمان بر است. اگر تمرین می کنند، واقعاً آنها هم به مسابقات در کار است یا خیر.

فدراسیون‌ها در بلاتکلیف‌ترین شرایط خود قرار دارند، نه رئیس جمهور و نه نایب رئیس. داود باقری هم حدود سه هفته است که درخواست کناره گیری خود را به وزارت ورزش ارائه کرده است.

وزارت ورزش چهارشنبه هفته جاری را می دهد که فدراسیون تعیین تکلیف و اهالی وزنه برداری امیدوارند که این اتفاق رخ دهد تا فدراسیون بعد از گذشت بیش از روز از بلاتکلیفی خارج شود ۶۰.

انتهای پیام