ورود سامانه بارشی از فردا شب به تهرانبر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیشیابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران نیمه ابری تا ابری در شب به شدت کاهش می یابد، در ارتفاعات نیمه ابری تا ابری با احتمال وقوع پراکنده برف و گاهی مه آلود پیشبینی می شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران، امروز (۲۹ بهمنماه) نیمه ابری تا ابری در شب به شدت کاهش می یابد، در ارتفاعات نیمه ابری تا ابری با احتمال وقوع پراکنده برف و گاهی مه آلود پیش بینی می شود.

برای فردا (۳۰ بهمن ماه) آسمان نیمه ابری و در بعدازظهر به افزایش افزایش ابر و وزش ملایم باد و در نواحی پرتردد در چند ساعت غبار محلی، از شنبه شب (۳۰ بهمن ماه) تا صبح دوشنبه (۲ اسفند) با استفاده از سامانه بارشی در مناطق. جنوب و مرکز باران باران د در نواحی شمالی باران و برف و در ارتفاعات بارانات برف، مه و کولاک برف پیش

روز دوشنبه (۲ اسفندماه) شاهد آسمان نیمه ابری به کاهش ابر همراه با وزش باد و گاهی اوقات باد شدید بخصوص در نواحی غرب و نیمه جنوبی استان استان بود و روز سه شنبه (۳ اسفندماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری و از بعدازظهر در نواحی رترد غبار محلی مورد انتظار است.

امروز و فردا (۲۹ و ۳۰ بهمن‌ماه) افزایش نسبی دما و یکشنبه و دوشنبه (اول و دوم اسفندماه) اهش نسبی د.

همچنین فردا (۳۰ بهمنماه) نیمه ابری بتدریج ابریج با غبار صبحگاهی و گاهی اوقات وزش باد با حداقل آسمان ۸ و حداکثر تهران ۱۵ درجه سانتیگراد و برای روز یکشنبه (اول اسفندماه) نیمه ابری تا ابری وهمراه با وزش باد ملایم و در همین حد. ساعت ها باران با حداقل دمای ۶ و کمتر از ۱۱ سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه (امین آباد) با دمای ۸ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

انتهای پیام