ورزشکاران و مشکل همه چیزخواران، گوشتخواران هر دو گیاهخواران؟اکثر قهرمانان ورزشی ساده گیاهخوار نیستند و ساده گوشتخوار نیستند، اما علاوه بر این همه چیزخوار هستند.

به گزارش ایسنا، تحقیق متعددی {در سراسر} جهان نماد داده است کدام ممکن است اگرچه خوردن متعادل گوشت برای بهزیستی فوق العاده مفید و حتی حیاتی است، با این حال خوردن بیش از حد گوشت به طور قابل توجهی گوشت زرشکی باعث بروز بیماری های مختلفی اجتناب کرده اند جمله مشکلات وزنی، {فشار خون بالا}، بیماری های قلبی و عروقی تبدیل می شود. مشکلات و بسیاری دیگر نقرس پیر شدن نابهنگام، مشکلات خواب، مشکلات گوارشی معادل یبوست و دیابت.

در عین جاری، نباید در نظر گرفته شده کرد کدام ممکن است ساده گیاهخواری مفید و سودمند است; در ابتدا، رژیم گیاهخواری معمولاً باعث کاهش مشکلات وزنی، چربی خون و چربی احشایی در اشخاص حقیقی اضافه وزن تبدیل می شود، وزن در اشخاص حقیقی دارای {اضافه وزن} متعادل تر تبدیل می شود، استراحت درونی افزایش می یابد و فواید عکس نیز دارد، با این حال گیاهخواری تمدید شده مدت معایبی نیز دارد کدام ممکن است مهمتر اجتناب کرده اند همه ضعیف ویتامین است. . ضعیف ویتامین D، B12، ضعیف آهن و حاصل شده آن کم خونی، مشکلات ناامیدی، افزایش اضطراب، ریزش مو، نقطه ضعف منافذ و پوست و ناخن، مشکلات گوارشی اجتناب کرده اند جمله تورم و اسهال (IBS)، افزایش احتمال پوکی استخوان، مشکلات خواب و کاذب. علاوه بر این این، گیاهخواران، همراه خود وجود {اضافه وزن}، احتمال دارد وزن عضلانی کمتری نسبت به دیگران دارند.

بهتر از این سیستم غذایی چیست؟

بر مقدمه مقاله امیر روحبخش ارفعی، کارشناس ارشد فیزیولوژی و خورده شدن ورزشی کدام ممکن است توسط فدراسیون پزشکی ورزشی در اختیار ایسنا قرار گرفته است، بهتر از رژیم غذایی، منصفانه رژیم متعادل و پر اجتناب کرده اند غذاهای متنوع است. هر شخص بزرگ شده باید تقریباً ۲۵ به همان اندازه ۳۰ خوب و دنج فیبر در روز خوردن تنبل. و ۲۰۰ به همان اندازه ۳۰۰ خوب و دنج گوشت در هفته و آب کافی بنوشید، غلات و حبوبات نیز خوردن کنید و اجتناب کرده اند خوردن روغن های مفید غافل نشوید.

هیکل انسان برای گیاهخواران هر دو گوشتخواران طراحی نشده است، اما علاوه بر این برای همه چیزخواران طراحی شده است، و تحقیقات نماد می دهد کدام ممکن است بالاترین حساب کردن اقامت همراه خود بالاترین شاخص های بهزیستی متعلق به همه چیزخوارانی است کدام ممکن است در کل اقامت شخصی ورزش فیزیکی دارند و اصولاً قهرمانان ورزشی ساده گیاهخوار نیستند. آنها به سادگی گوشتخوار نیستند، اما علاوه بر این همه چیزخوار هستند.

انتهای پیام/