ودنمایی زمستان در اسفند ماه / آماده باش تمام دستگاه های خدمات در بیجارایسنا / کردستان سامانه بارشی که از شب گذشته سطح استان کردستان و شهرستان بیجار را فراگرفته است باعث سفید شدن این ش.

علی اکبر ورمقانی امروز (۱ اسفند ماه) در گفتوگو با خبرنگار ایسنا ضمن اشاره به بارش های شب گذشته تا کنون، گفت: با توجه به شدت برف، از تمامی دستگاه های خدمات رسانی درخواست شده تا آماده شدن کامل گیرنده ها باشد.

وی افزود: طی نامه ای به ستاد مدیریت بحران اعلام شد تا ضمن اطلاع رسانی دقیق به مردم در موارد خاص خیز از گردنه های برف گیر، آمادگی لازم برای بحران های احتمالی را هم داشته باشند.

مدیران بیجار از تمامی بخشداران، شهرداران، دهیاران و اعضای شورای شهرها و روستاها خواست تا ستادهای بحران خود را تشکیل و در آماده باش کامل قرار گیرند.

ستاد مدیریت بحران بیجار همچنین اعلام کرد: پلیس راهور، هلال احمر، ستادهای اسکان، هیئت امنای چهار مسجد ولی عصر (عج) -حضرت محمد (ص) -موسی بن جعفر (ع) -و امام حسین (ع) آماده خدمت رسانی شد. هستند.

فرماندار بیجار گفت: اگر لازم باشد از طریق پلیس راه استان ممنوعیت ترد کشنده ها و اتوبوس ش.

وی در ادامه با ذکر این نکته که از تردد و مسافرت های غیر ضروری خودداری شود، اعلام کرد: تدابیر و ضروری است جهت مقابله با مخاطرات در نقاط بحرانی، چون رودخانه ها، پل ها و آبگرفتگی معابر، برف روبی، اسکان احتمالی توقفار. در برف و هشدار به کوه نورادان جهت صعود به ارتفاعات از سوی بخشداران و دهیاران انجام می شود.

مدیران بیجار از مردم به جهت صبوری و همکاری با دستگاه های خدمات رسان قدردانی کرد و یادآور شد: قطعی های احتمالی گاز، برق، تلفن و … را سریعا به ادارات مربوطه می دهند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری