واکنش کامرانی فر به شایعات درباره لغو جلسه برکناری عزیزی خادمحسن کامرانی فر در واکنش به شایعات برای برگزاری جلسه عزل شهاب الدین عزیزی خادم اعلام کرد که اه.

به گزارش ایسنا، جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به منظور بررسی عزل شهاب الدین عزیزی خادم از ریاست این فدراسیون، ۹ فردا ساعت با حضور اعضای هیات رئیسه این فدراسیون برگزار می شود. جلسات قبل، احسان اصولی یکی از پنج عضو هیئت رئیسه که خواهان عزل رئیس این فدراسیون بود، در نامه ای به حسن کامرانی، فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره برگزاری این جلسه نوشته بود.

او در نامه خود به کامرانی فر آورده بود “بنا بر شنیده ها ها گویا رئیس جمهور فدراسیون جنابعالی را جهت کنسل کردن جلسه مورخ ۲۸ بهمن ماه با دستور عزل رئیس فدراسیون تحت فشار قرار داده است در این نکات خاص را لازم می دانم عرض کنم:

۱ – درخواست تشکیل جلسه فوق الذکر جزئی بند ۲ ماده ۳۴ اساسنامه است که شرایط تشکیل آف در اساسنا

۲- دعوت نامه رسمی دبیرکل فدراسیون تصمیم تصمیم رای گیری در تاریخ ۲۱ بهمن ماه در کارتابا.

۳- با توجه به دستور جلسه مورخ ۲۸ بهمن ماه و مواد بند ماده ۲ ۵ ۱۰ و بند و بند ماده ۲۰ ۳۶ ۳ ماده اساسنامه هر گونه اقدام از سوی نمایندگان فدراسیون مبنی بر کنسلی، و فوق العاده نظایر آن مقدار مواد الذکر در فعالیت های مختلف. تعارض بیان شده است که شایسته است جنابعالی ملی خود را از اصول و اساسنامه ملی و خصوصیات بنیادی و خصوصیات بیان شده در اساسنامه از هر گونه اقدام خلاف اساسنامه استفاده کند تا هیچ تبعات فردی و جمعی تخطی از اصول و مواد اولیه نامه دامنگیر افراد حقیقی حقوقی مرتبط با. نمی شود.

دقایقی قبل از حسن کامرانی فر، در واکنش به این موضوع اظهار کرد: جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال صبح فردا از ساعت ۹:۰۰ به وقت ریاست جمهوری عزیزی خادم در حالی برگزار می شود که دعوت نامه و دستور جلسه اعضای هیئت رئیسه ارسال شده است.

به این ترتیب باید به انتظار نشست و دید آیا دو سوم و از ۹ عضو هیئت قانونی رئیسه فدراسیون فوتبال به برکناری موقت عزیزی خادم تا زمان برگزاری مجمع رای خواهد داد یا دست برتری با مخالفان خواهد بود.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری