واکنش تیم فوتبال منطقه کرمان به ادعای مدیر لباسایسنا/ کرمان رئیس هیات فوتبال استان کرمان گفت: با وجود اینکه در خصوص میزبانی کرمان از جام حذفی فوتبال ایران مسائل ریز و منفی را مطرح کردند، اما شهر کرمان آمادگی کامل برای میزبانی از این دیدار را دارد.

مهدی جهانشاهی که در گفت وگو با خبرنگار ایسنا درباره میزبانی کرمان در جام حذفی فوتبال کشور گفت: برگزاری این بازی در کرمان موضوع سختی نیست چرا که همه زیرساخت ها و امکانات فراهم است.

وی افزود: با توجه به بحث های صورت گرفته از سوی مسئولان دو گروه، از نظر ظرفیت اقامتی و گردشگری، شرایط پذیرش و اقامت دو گروه در کرمان برابر است.

جهانشاهی تصریح کرد: هتل های پارس، جهانگردی، کرمانیا، هیوا از امکانات اقامتی شهر کرمان هستند که می توانند هم تیم های استقلال و نساجی و هم اجرا و سازماندهی نمایندگان انجمن فوتبال در کرمان را در خود جای دهند.

وی درباره ورزشگاه شهید باهنر کرمان نیز گفت: ورزشگاه شهید باهنر و چمن این ورزشگاه با مجوز فدراسیون فوتبال به عنوان محل برگزاری مسابقات لیگ برتر برنز این فصل کرمان نصب شده است و در همین راستا این ورزشگاه و آن چمن استانداردهای لازم را برای میزبانی این بازی دارد.

جهانشاهی خاطرنشان کرد: تیم فوتبال کرمان به عنوان برگزارکننده این بازی تمام تلاش خود را برای زیباتر شدن این بازی به کار خواهد گرفت و امیدوارم کرمانی ها میزبان خوب و شایسته ای برای این بازی باشند.

در انتهای پیام