هویت‌‌گذاری اسب‌ها توسط فدراسیون انجام می‌شود / هفته ششم اسب‌دوانی کشور بدون تماشاگر در اهوازایسنا/ خوزستان هیئت سوارکاری خوزستان گفت: هویت اسب ها توسط فدراسیون سوارکاری انجام می شود و اسب هایی می توانند در مسابقات شرکت کنند که هویت آنها توسط فدراسیون انجام شود.

حسین برون در گفتوگو با ایسنا با بیان اینکه هفته ششم مسابقات اسبدوانی کشور بدون حضور تماشاگران در اهواز برگزار می‌شود، اظهار کرد: با توجه به تصمیم‌گیری پروتکل‌های بهداشتی در هفته ششم این مسابقات بدون تماشاگر برگزار می‌شود. در حال حاضر پنج هفته از مسابقات را در اهواز و در سطح کیفی بسیار مطلوب میزبانی کرده‌ایم.

وی با اشاره به تعیین هویت اسبها و این که برخی معتقدند که نمیدانند هویت توسط فدراسیون انجام می شود یا جهاد کشاورزی، نشان می دهد: تعیین هویت اسب ها توسط فدراسیون سوارکاری انجام می شود و اسب هایی می توانند در مسابقات شرکت کنند که هویت آنها توسط فدراسیون انجام شود. در حالی که هیأت استانی را تشکیل می دهد که برای شناسایی اسب ها رایزنی با فدراسیون انجام دهد و امیدوارم مالکان اسب ها هر چه سریعتر اقدام کنند تا شناسنامه هویتی اسب ها صادر شود.

هیأت سوارکاری خوزستان با اشاره به مشکلاتی که در تأمین نهاده های دامی اشاره می کند، گفت: جهاد جهاد کشاورزی خوزستان هیچ گونه همکاری با هیأت سوارکاری استان در مورد تأمین نهادهای دامی ندارد و با توجه به اینکه ما متولی هستیم، هیچ ارتباط کشاورزی در زمینه تأمین این موضوع وجود ندارد. نهاده ها با ما نیست.

وی در پایان عنوان کرد: جا دارد از حمایت آقای بنیتمیم سرپرست ادارهکل ورزش و جوانان خوزستان که در تمامی هفته های مسابقات اسبدوانی کشور برگزار می شود، از نزدیک شاهد این مسابقات بوده و پیگیر مسائل هیئت سوارکاری خوزستان است، قدردانی کنم.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری