هنرمندان تجسمی در جوار حرم حضرت عبدالعظیم حسنی تجمع کردندبه مناسبت میلاد با سعادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، کارگاه هنری «ابروی ری» با حضور هنرمندان تجسمی در جوار بارگاه ملکوتی ایشان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از معاونت ارتباطات و رسانه مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به مناسبت میلاد سید الکریم (نخخ) هنرمندان مختلف عرصه هنرهای تجسمی در پرداخت برای پرداخت به راه مقدس او روی می آورند.

این کارگاه برای اولین بار توسط مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری معاونت فرهنگی و روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می شود. هنرمندانی از رشته های نقاشی، طراحی و عکاسی حضور خواهند داشت.

نام کارگاه هنری «ابروی ری» برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با برگزارکنندگان همایش حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) است. در آن جلسه سید الکریم (س) را به عنوان شخصیتی معرفی می کردند که به ری و ری در تاریخ آنها اعتبار می بخشد.

کارگاه ابروی ری روزهای شنبه و یکشنبه هفتم و هشتم آبان ماه جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۷ در جوار بارگاه نورانی حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می شود. در شهر ری و به روی زائران و مردم اطراف باز خواهد بود.

در انتهای پیام