هند از شهروندانش خواست را ترک کنندسفارت هند در کیف (یکشنبه) با اشاره به “تنشه ها و عدم قطعیت” در رابطه با وضعیت فعلی مردم، از امروزش در این کشور خواست تا موقتا مردم را ترک کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این سفارت در بیانیه های متذکر شده است: با توجه به سطوح بالای تنش ها و عدم قطعیت در خصوص وضعیت خصوصی، به تمام اتباع هندی که اقامت آنها در این کشور الزامی نیست و همه دانشجویان هندی در این کشور وجود دارند. (اوکراین) توصیه می‌شود تا موقتا را ترک کنند.

این سفارتخانه همچنین از اتباع هند خواست تا از کلیه پروازهای تجاری و خصوصی موجود برای خروج از اک

این دومین درخواست سفارت هند در این زمینه است. پیش از این، دهلی نو از «زبان ملایم تری» استفاده و به شهروندان خود در توصیه کرده بود تا.

رسانه ها و مقامات غربی و همچنین کییف دائماً ادعا می کنند که روسیه قصد دارد یک “حمله احتمالی” را به قانون بزند، اما این در حالی است که روسیه بارها این ادعاها را “بیاس” خوانده و میگوید که چنین برنامه ای وجود ندارد و بارها اعلام کرده است که سفید سفید است. دچار “جنون” شده است.

در سال ۰۲۱ از آنجایی که ناتو از خاککرد۲ استفاده کند، مسکو از آمریکا و ناتو خواست تا اسنادی را جهت تضمین های امنیتی روسیه امضا کنند و از این ائتلاف (ناتو) خواست تا گسترش خود را به سمت شرق عقب ندند. . این درخواست ها باعث شد تا بارها گفتوگو میان سرگی لاوروف، هنوز وزیر خارجه روسیه و آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا انجام شود، اما با این حال هیچ توافقی اعلام نشده است.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری