هشدار نخست وزیران انگلیس و استرالیا به چین و روسیهنخست وزیران انگلیس و استرالیا خواستار صلح و ثبات در سراسر تنگه تایوان شدند و به روسیه در مورد حم

به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز، بوریس جانسون، نخستوزیر انگلیس و اس موریسون، همتای استرالیاییاش امروز (پنجشنبه) پس از یک تماس ویدیویی در بیانی های مشترک گفته اند: آنها بر این باورند که توافق کردند و مانع از آن شوند که بیشتر روسیه به روسیه را تهاجم کنند. یک تصمیم بزرگ بوده و هزینه‌های انسانی فاحش خواهد داشت.

گزارش این بیانیه انگلیس ۲۵ میلیون پوند (۳۴ میلیون دلار) برای تقویت امنیت در اقیانوس هند و اقیانوس آرام به عنوان بخشی از پیمان با استرالیا متعهد شده است.

تهدیدات دولتی و امنیت دریایی می شود.

گفت و گوهای دوجانبه تنها یک هفته پس از آن صورت می گیرد که گروه چهارگانه (کواد) استرالیا، ایالات متحده، ژاپن و هند متعهد شدند که همکاری های خود را برای اطمینان از عدم وجود تنش و ارعاب در منطقه هند و اقیانوس آرام تقویت کنند.

جانسون و موریسون همچنین “نگرانی های شدید خود را در مورد گزارش های معتبر در مورد نقض حقوق بشر در سینکیانگ چین پرداختند و از چین خواستند حقوق بشر، آزادی و خودمختاری هنگ کنگ را رعایت کنند.

نخستوزیران انگلیس و استرالیا همچنین برای “اهمیت صلح و ثبات در سراسر تنگه تایوان” را تشکیل دادند و از مشارکت تایوان در سازمان های بین المللی حمایت کردند.

در تایوان را قلمرو خود می‌دانند.

بریتانیا و استرالیا همچنین بر حقوق و آزادی های دریایی در دریای چین رهبر جنوبی تاکید کردند و گفتند که به شدت با اقدام یکجانبه از جمله های نظامی، و ارعاب که می توانند تنش ها را تشدید کنند و ثبات منطقه ای و قوانین را بر اساس قوانین بین المللی را تضعیف کنند. ، مخالف هستند.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری