هزینه کردن در ورزش از آسیب های اجتماعیایسنا / فارس معاونت، امنیت و امنیت اجتماعی و جانشین رئیس شورای عالی ورزش فارس یکی از مهم‌ترین اهداف را از فعالیت‌های دانستن و هزینه‌های ورزشی در این امر موجب کاهش آسیب‌های سیاسی ارزیابی می‌کند.

اسماعیل محبیپور در جلسه رئیس کمیته بوکس شطرنج ایران، گفت: هزینه در ورزش از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند و در نشاط و سلامت جامعه سهم قابل توجهی دارد.

به نقل از روابط عمومی کمیته بوکس شطرنج ایران، محبیپور، بر لزوم استفاده از ظرفیت ها برای توسعه این رشته ورزشی تاکید و اضافه کرد: از آنجا که ورزش بوکس شطرنج در استان فارس پایه گذاری شده است، نیازمند پشتیبانی همه جانبه است و از رویدادهای ملی و تورنمنت های بین المللی در این رشته ورزشی به میزبانی شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) و شهر ع.

وی به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از نخبگان و کارآفرینان در تمام اقشار اشاره و اضافه کرد: مقصود و نگاه ما به صورت فرمایش آنهاست، بنابراین ورزش و فرهنگ گزینه های بسیار مهم می شوند و در دستور کار دولت و استان فارس قرار می گیرند. دارند.

کمیته بوکس شطرنج ایران با اشاره به پایلوت بودن این رشته ورزشی جهانی در استان فارس و شهرستان شیراز، گفت: کمیته بوکس شطرنج تنها رشته ورزشی است که در سطح ملی و بین المللی در شیراز مدیریت می شود.

فریدون پویا از ظرفیت های این رشته ورزشی برای افتخارآفرینی در سطح بین المللی یاد کرد و افزود: با وجود موارد موجود، حمایت های لازم را شاهد نبوده ایم.

وی کرد: با توجه به نامه رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی خطاب به مدیر کل اسبق اداره ورزش و جوانان فارس مبنی بر حمایت از این کمیته و درخواست قراردادن امکانات آن اداره برای توسعه و مدیریت هنوز میسر نشده است و کمیته بوکس شطرنج، محل اداری ثابت و سالن اختصاصی ندارد.

رئیس کمیته بو شطرنج ایران نسبت به همدلی و همراهی دولت و مدیریت جدید اداره ورزش و جوانان استان پیشنهادی پیشنهادی و اظهار نظر کرد: امیدواریم با حمایت های بی شایبه استانداری و اداره ورزش و جوانان فارس برگزاری مسابقات ملی و بین المللی بوکس شطرنج در شیراز برگزار شود. .

انتهای پیام