هدف تحرکات بعدی رژیمی در وین چیست؟کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به سفر هیئتی از رژیم غذایی به وین برگزاری جلسات احیای برجام و دیدار برخی از هیئت های حاضر در این جلسات با هیئت رژیمی گفت: موضع و خط قرمزهای جمهوری اسلامی ایران در این ارتباط کاملا روشن است و مناسب است. است که در مقابل این خطوط قرمز و مواضع توجه است و اجازه می دهد که یک عامل مخرب در روند مذا.

سیدرضا صدرالحسینی در گفتوگو با ایسنا در ارتباط با تحرکات مجدد رژیمی برای نقش آفرینی و تأثیرگذاری در روند مذاکرات و سفر یک هیئت از این رژیم به این دلیل اظهار داشت: برای بررسی این تحرکات و علت آن باید وضعیت فعلی رژیم غذایی را بررسی کرد. بررسی قرار دادن. این رژیم از درون در آستانه یک فروپاشی واقعی قرار گرفته که نشانه های آن کاملا روشن است. در یک دوره زمانی و در جریان برگزاری چهار دوره انتخابات آن یک وزیر چهار ساله دا.

وی: نخست وزیر فعلی رژیم رژیم غذایی به دنبال این است که به نوعی ثبات سیاسی در داخج ا در همین موضوع، مقامات این رژیم را به شدت در حال تلاش برای انجام روابط عادی با برخی از مناطق کوچک هستند و می‌روند و می‌آیند بین آن‌ها، صورت گرفته است و این از این زاویه نیز مهم است که رسانه‌های امپراطوری. همچنین در همین راستا به مقامات رژیم غذایی کمک کند و این گونه نشان دهد که این رژیم در.

این کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به سفر چندی پیش وزیر رژیم به رئیس جمهور آمریکا از ملاقات با وی گفت: مقامات رژیم شناس به دنبال این هستند که چهره ای فعال و موثر از خود در تحولات بین الملل از جمله مسائل هستند. ایران نشان دهنده و در همین راستا اقدام به انجام این سفرهای نمایشی می کنند. سوال این است که آیا این دیدارها نمی توانند در پایتخت کشور انجام شوند و یا آقای گروسی و برخی از هیئت های تصمیم گیرنده با مقامات رژیم رژیمی به صورت محرمانه انجام شوند؟ به نظر می رسد در این گونه خاص، مقامات رژیم موضوعی بیش از آن اصل برایشان مهم است.

صدرالحسینی با بیان اینکه بر یک توافق بین‌الملل است که طرف آن عضو است، آن را قبول می‌کند و اکنون برای رفع تحریم‌های غیرقانونی آمریکا علیه ایران و انجام آن‌ها از سوی کشورهای اروپایی تصمیم‌گیری می‌شود. دخل و تصرفی داشته باشد، خاطر نشان کرد: موضع و خط قرمز جمهوری اسلامی ایران در این گونه مسائل کاملاً روشن است و نمی تواند یک عامل مخل را بپذیرد که ذاتا در هر کجا که هدفش خرابکاری و اختلال بوده است بخواهد. در این کنش پذیر باشد و نقش آفرینی کند. هیئت های ارسال کننده در وین باید متوجه خط قرمز ایران در این زمینه باشند و اجازه ندهند که رژیم های غذایی و توصیه هایی را در این زمینه انجام دهند. انجام و واکنش های لازم را انجام دهد.
انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری