هجدهمین شکست فوتسال حفاری / اهوازی‌ها در لیگ برتر می‌مانند؟ایسنا/ خوزستان تیم فوتسال ملی حفاری در هفته بیست و چهارم لیگ برتر برابر مس سونگون شکست خورد.

هفته بیست و چهارم لیگ برتر امروز نهم اسفندماه در خانه حفاری در جدول دوم مس سب به میزبانی تیم برگزار شد. در این بازی حیدر فرهادی سرپرست حفاری به دلیل کسالت روی نیمکت تیمش حضور داشت و مدیر کیاوش علاسوند.

به گزارش ایسنا، این بازی برای دو تیم مهم داشت. مس ۵۱ امتیازی سه امتیاز را می خواست تا رده دومی اش را تثبیت کند و حفاری هم به دنبال برد بود تا امیدش در دو هفته پایانی لیگ برتر برای بقا زنده ماندن.

حفاری باتوجه به انگیزه بقا در لیگ، بازی را خیلی خوب شروع کرد و فرصت های خوبی برای گلزنی داشت که با عملکرد خوب گلر مس، راهی درون دروازه حریف خود را نداشت. در نیمه اول مس سونگون هم موقعیت هایی به دست آوردند که با دفاع خوب بازیکنان حفاری دفع شدند. جستجو مسی ها در ادامه جواب داد و در دقیقه ۱۵ از سردرگمی بازیکنان حفاری مقابل دروازه بهره بر. در ادامه این نیمه حفاری می تواند گل تساوی را بزند اما بازهم دروازه حریف با عملکرد وبش مانع شد.

نیمه اول با تک گل مس سونگون به پایان رسید.

حفاری نیمه دوم را هم خوب شروع کرد و در سه دقیقه یک درصد از بازیکن ملی حفاری به ال تبدیلنش حفاری در ادامه فشار خود را برای رسیدن به گل تساوی بیشتر کرد و صاحب موقعیت های خوبی شد اما بازهم.

ملی حفاری در حالی که در دو دقیقه پایانی پاورپلی کرد تا به گل تساوی برسد، ل دوم را هم دریافت کند. این بازی با حساب ۲ بر صفر به سود مس سونگون به پایان رسید تا شرایط حفاری برای بقا در لیگ برتر سه.

انتهای پیام