نیکزاد: طرحی که باعث اختلال در اینترنت می شود، مورد تایید مجلس نیست


نیکزاد: طرحی که باعث اختلال در اینترنت می شود، مورد تایید مجلس نیست

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید طرح صیانت به طور دقیق و علمی و به دور از حاشیه ها مورد بررسی قرار گیرد، گفت که طرحی که باعث اختلال در اینترنت، کسب و کارها می شود، مورد تایید مجلس خواهد بود.

به گزارش ایسنا، علی نیکزاد در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «مجددا محضر همه مردم عزیز عرض می کنم که بنده با توجه به حضور در جمع اعضای هیئت رئیسه مجلس، امکان امضای درخواست ها و نامه هایی را به عنوان طرح صیانت، رحیت شفاف و … ندارم، چرا که این نامه‌ها خطاب به خود هیئت رئیسه است. همیشه نیز نظر خود را به طور صریح ، اعلام کرده ام . درباره طرح صیانت، عرض می‌کنم که این طرح باید به طور دقیق و علمی و به دور از حاشیه‌ها، بررسی شود. یقیناً طرحی که باعث می شود در اینترنت، و کارها … باشد، مورد تایید مجلس یا بود. »

چندی پیش سید موسوی رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که در مجلس شورای اسلامی برای بررسی ایرادات معاونت قوانین بر روی تصمیم گیری کلیات طرح نظام تنظیم خدمات فضای مجازی در کمیسیون مشترک، اعضای هیئت رئیسه مجلس پس از استماع نظرات طرفین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی وارد دانستند. تصمیم گیری نهایی درباره این طرح به بعد از تصویب لایحه بودجه موکول شد.

انتهای پیام