نگاه دولت ویژه سیزدهم خدمت به مردم و حل مشکلات آنها استایسنا / آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی گفت: یکی از مهمترین اولویت های دولت سیزدهم، حضور کارگزاران دولت در بین م.

محمدصادق معتمدیان ۲۸ بهمن در ادامه سفر به میاندوآب در جمع نمازگزاران مسجد جامع چهاربرج با اشاره به نگاه ویژه دولت سیزدهم در خدمت به مردم و حل مشکلات آنها گفت: مدیران دولت سیزدهم خود را مقید می دانند تا به صورت جهادی و انقلابی با حضور میدانی. در بین مردم از نزدیک مسائل و مشکلات مردم را بررسی می کنند و این مشکلات را حل می کنند.

استان آذربایجان غربی اشاره به سفرهای شهرستانی و برنامه ریزی مناسب و با برنامه برای این سفرها گفت: برای تاثیرگذاری بیشتر سفرهای شهرستانی و تصمیم گیری مناسب با تیمی قابل اجرا، قبل از سفر رسمی با حضور در شهرستان مسائل و مشکلات را احصا و در مرکز استان نیز راهکارهای حل این مشکلات ارائه می شود.

وی بررسی و مشکلات شهرستانها از نزدیک، دیدارهای چهره به چهره با مردم، بررسی ها و پتانسیل های هر منطقه و استفاده از نظرات علما، نخبگان و نگرانی افراد هر منطقه برای توسعه استان را از اهداف و برنامه های سفرهای شهرستانی عنوان کرد.

استان آذربایجان غربی ادامه داد: در سفرهای شهرستانی سعی می‌شود پروژه‌های عمرانی را بررسی کند و راه‌حل‌های لازم برای اجرای مجدد این پروژه را بررسی کند.

معتمدیان با بیان خرسندی از حضور در شهرستان چهاربرج و حضور در جمع مردم میهن نواز این شهرستان اظهار امیدواری کرد با نگاه دولت برای محرومیت زدایی و توزیع متوازن اعتبارات، شاهد شتاب در روند توسعه و آبادانی این شهرستان جدیدالتاسیس باشیم.

وی به تکمیل ساختار اجرایی در شهرستانهای باروق و چهاربرج نیز تاکید کرد و افزود: با تکمیل ساختار اداری در این دو شهرستان تازه شروع روندهای اداری مردم روانسازی خواهد شد.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری