نگاه به ورزش باید پیشرو باشدایسنا/زنجان امام جمعه ابهر گفت: نگرش به ورزش به ویژه ورزش عمومی باید پیش رونده باشد.

حجت الاسلام سعید مرادپور در دیدار با ورزشکاران شهرستان ابهر در این دیدار که به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی برگزار شد، اظهار داشت: اصل ورزش باید بر توسعه ورزش همگانی متمرکز شود، زیرا مردمی هستند. ورزش از یک سو موجب پویایی اجتماعی و اخلاق عمومی جامعه می شود و از سوی دیگر موجب ایجاد و حفظ سلامت افراد جامعه می شود.

وی با بیان اینکه همت والای جامعه ورزش و جوانان و همچنین ورزشکاران و هیئت های ورزشی شهرستان که با کمترین بودجه امور ورزشی منطقه را اداره می کنند، افزود: از ورزشکاران می خواهیم که به اطلاع رسانی برسند و پیشرفت کنند. مسلمان شدن. اخلاق ورزشی

امام جمعه ابهر تبلیغات و اطلاع رسانی را در تشویق جوانان به ورزش موثر دانست و گفت: باید تبلیغات گسترده ای در مدارس، مساجد و اماکن عمومی برای جذب جوانان انجام شود.

در این جلسه همچنین گزارشی از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان منطقه ابهار ارائه شد و وی از وضعیت کلی ورزش و تیم های ورزشی منطقه گزارش داد و گفت: اداره ورزش و جوانان به عنوان اداره کل ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است. تنها آژانس مسئول پخش ورزش در منطقه. . ، و لازم است سایر دستگاه های اجرایی شهرستان نیز در ایجاد فعالیت های ورزشی در سطح شهرستان سهیم باشند.

علی مقدم با اشاره به برنامه آینده اداره ورزش و جوانان شهرستان ابهار در مناطق مختلف خاطرنشان کرد: کمبود بودجه و تجهیزات در هیئت های ورزشی شهرستان که انصافاً امیدی ندارند تلاش برای بهبود بازی ها دارند. اعضای مختلف جامعه، لذا ما نیز در صدد رفع این ایرادات و رفع مشکلات حوزه ورزش شهرستان هستیم.

به گزارش ایسنا، این مراسم از پیشکسوتان و جامعه ورزش برتر قدردانی شد و جامعه ورزش ابهار نیز با حضور بر مزار شهدای گمنام تجدید وفاداری به شهدا کردند.

در انتهای پیام