نکونام: امتحانمان برای کسب بهترین نتایج اما هیچ قولی نمی‌دهمسرمربی فوتبال فولاد خوزستان گفت: تمام تیم ما این است که بهترین نتایج را بگیریم اما هیچ قولی.

به گزارش ایسنا، جواد نکونام ظهر شنبه در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن اصفهان بیان کرد: مثل همه بازیها باید با کامل وارد زمین بازی شود و باید بدانیم از بازی فردا چه خواسته هایی داریم چون با تیم خوب و قابل احترام ذوب آهن هستند. بازی داریم.

او افزود: ذوب آهن همیشه در فوتبال ایران نام بزرگی داشته است و در چند هفته دیگر شرایط دیگری نیز دارد این تیم فوتبال خوب بازی می‌کند و با برنامه است و فردا باید بازی خوب و تاکتیکی از دو تیم خواه را شاهد باشیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امیدوارم بازیکنان تیم ما فردا با تمام تمرکز و آگاهی از شرایط بازی کنند تا بتوانیم با یک بازی خوب بهترین امتیاز را کسب کنیم.

عنوان کرد: با توجه به شرایطی که فردا باید با کامل و خوب و پر انرژی بازی را شروع کنیم. برای بازی‌های فردا محروم و می‌توانیم نام‌ها را اعلام کنیم.

نکونام درباره این تیم برای بازی های آسیایی نیز گفت: همه برنامه ما از فصل ابتدایی این بود که شرایط را بهبود بخشید، سوپر جام را کسب کنیم و بتوانیم در باشگاه های آسیا با تمام توان بازی کنیم و به مرحله بعد برسیم. تمام برنامه ها و برنامه های ما در جام باشگاه های آسیا به مرحله بعد صعود می کنم. بازی‌های سختی را با تیم‌های خوبی که در گروه ما قرار دارند می‌بینند.

او با بیان این که برنامه ای برای جام باشگاه های آسیا داریم، افزود: گروه ما یک گروه سخت است اما هیچ دلیلی ندارد که ما نمی توانیم شرایط را برای خودمان آسان کنیم. همه دوست دارند تا نماینده ایران در این جام خوب نتیجه بگیرند و این مسئله را برای سهیمه سال‌های آی

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره روند نتیجه گیری این تیم در هفته های بعدی، گفت: اگر شرایطی داریم که از پیش فصل و ابتدای فصل اتفاق می افتد شرایط و روند بسیار عالی بود اما با شرایطی که در اول فصل پیش آمد و بازیکنان و سایر بازیکنان را تجربه کردند. مسایل نیم فصل اول ایده آل نبود.

نکونام ادامه داد: در دور برگشت اگر تا حدودی بدشناس نبودیم و بازی با مس رفسنجان را پیروز می‌شدیم. دا را شکر شرایط تیم ما خوب است و نسبت به برنامه هایی که شرایط را در حال پیش رو داریم اما فعلا است.

وی افزود: هنوز خیلی از بازی‌های لیگ باقی مانده و جام باشگاه‌های آسیا نیز در پیش است و زود است تمام تمرکز ما بر این است که بهترین نتایج را بگیریم اما هیچ قولی نمی‌دهم. اگر می خواهید شروع کنید، باید سخت تلاش کنید تا به آنچه می خواهید ادامه دهید.

انتهای پیام