نویدکیا باید بماند و بجنگدبازیکن سابق سپاهان اعتقاد دارد کسی نمی‌تواند جای نویدکیا را در سپاهان بگیرد و این مربی نباید میخ باشد.

مهدی کریمیان در گفت‌وگو با ایسنا درباره استعفای محرم نویدکیا از سمت مربیگری‌اش در سپاهان اظهار کرد. من هر جایی نیاز داشتم از انتقاد کردم و هر جا نیاز داشت به او زنگ می زدم و با هم صحبت می کردم. به نظر من اشتباه است نویدکیا میدان را خالی کند. او نباید احساسی تصمیم بگیرد چون به هر حال سال‌هاست در سپاهان حضور دارد و فوتبالیست بزرگی بوده است.

او ادامه داد: نویدکیا هوادار سپاهان نیست و اکنون باید این تیم تصمیم بگیرد و باید منطقی تصمیم بگیرد. هر کسی به جای نویدکیا بیاید چه کاری می‌تواند انجام دهد. سپاهان بازیکنان خوبی دارد و باشگاه بزرگی اما اگر مربی جایگزین نتواند تیم را موفق کند هم چیز د. به نظر شما اگر یک نفر جایگزین شود و تیم را چگونه می‌خواهد متحول کند؟ درست است هواداران از تیم انتظار دارند اما باید با واقعیت‌ها جلو برویم.

بازیکن سابق سپاهان همچنین غنوان کرد: محرم نویدکیا باید بماند و بجنگد. سپاهان می‌توان سهمیه آسیا را کسب کند. اگر شرایط برای ارائه کار وجود داشته باشد یا اینکه باشگاه در مربیگری وظیفه کند یا به مربی فشار آورد، شاید نویدکیا حق داشته باشد اما در این وضعیت مشکلی برای کار کردن او وجود ندارد. سپاهان ایراداتی در فاز دفاعی و حمله داشت و به نظر من می‌توانستند با تقویت کادرفنی وضعیت را بهتر کنند.

او در پایان اضافه کرد: به نظر من نویدکیا باید از بزرگان فوتبال استفاده کنید و بیشتر درباره تصمیم بگیرید البته می‌دانم که او هیچ وقت به سرعت تصمیم نمی‌گیرد و حتماً درباره این مسئله فکر کرده اما به نظر می‌رسد. هیچ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری