نوشیدنی لاغری برای لاغری ران بنوشید

دسته‌بندی نشده


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از انواع نوشیدنی ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع نوشیدنی های لاغری را بررسی می کنیم.

بهترین نوشیدنی لاغری:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص ها و نوشیدنی های لاغری و نوشیدنی های لاغری استفاده می کنند. مصرف داروهای کاهش وزن همراه با تغذیه مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، چند نوشیدنی لاغری را معرفی می کنیم.

تهیه سرکه سیب

تهیه سرکه سیب

نوشیدنی سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به فرد احساس سیری می دهد. برای تهیه این مخلوط ، به هفت فنجان سرکه سیب و یک فنجان در روز برای هر فنجان نیاز دارید. برای افزایش کارایی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این نوشیدنی استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

نوشیدنی دارچین: دارچین ادویه ای است که چربی می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید از این نوشیدنی یک بار در هفته استفاده کنید.

چای جینسینگ چای جادویی: جینسنگ یک ریشه گیاهی است که با استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان مشخص می شود. این نوشیدنی انرژی و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی اجاق گاز قرار دهید. بعد از پختن ، یک نوشیدنی بخورید.

تهیه آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

تهیه آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که باعث می شود احساس سیری کنید. همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان و فاقد چربی است. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را مخلوط کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی مصرف کرد.

تهیه انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. کالری را افزایش می دهد و احساس سیری می کند. می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

نوشیدنی لاغری ساخته شده از زنجبیل و لیمو

نوشیدنی لاغری ساخته شده از زنجبیل و لیمو

ترکیب زنجبیل و لیمو: این ترکیب سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با لیمو مخلوط کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را تخلیه کرده و صبح میل کنید.

مخلوط تمشک و لیمو ترش: لیمو سرشار از ویتامین C است و به دلیل داشتن خواص آنتی اکسیدانی می تواند سموم را از بدن خارج کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین حاوی کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. به هر حال ، باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید چند تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

مخلوطی از گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این نوشیدنی دارای خاصیت کاهش وزن حتی در حالت استراحت است. برای تهیه این مخلوط ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و کمی نعناع مخلوط کنید.

شما باید از این نوشیدنی سه تا پنج بار در روز استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این نوشیدنی باعث می شود فرد وزن مناسبی از دست بدهد.

تهیه چای سبز و زنجبیل

تهیه چای سبز و زنجبیل

چای سبز و زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای لاغری استفاده می شود. ترکیب چای سبز و زنجبیل خواص لاغری را افزایش می دهد. نوشیدن یک لیوان از این نوشیدنی قبل از ورزش تأثیر آن را افزایش می دهد.

ش ترکیب لیمو و فلفل سیاه: فلفل دارای خواص چربی سوزی زیادی است و ترکیب آنها با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با یک برنامه غذایی سالم و استفاده از این نوشیدنی ، می توانید کاهش وزن دلخواه خود را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش مخلوط کرده و فلفل سیاه را اضافه کنید. به لطف این محصول ، غذا بهتر هضم می شود و فرد احساس سیری می کند.

هندوانه و زغال اخته: این مخلوط دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیموترش مخلوط کنید. نوشیدنی را خوب هم بزنید و از طریق یک الک صاف کنید. از این نوشیدنی بعد از ورزش م effectiveثر استفاده کنید.

مخلوطی از آناناس و دارچین

تهیه آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید تا این مخلوط حاصل شود.

تهیه تمشک: مخلوط تمشک را می توان برای لاغری آماده کرد. تمشک سرشار از آنتی اکسیدان است که آنها را سم زدایی می کند. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط ، 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، کمی یخ و آب را مخلوط کنید ، سپس مخلوط را به مدت نیم ساعت در یخچال بگذارید و میل کنید.

ک کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آنها دو برابر می شود. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

کدو تنبل: کدو تنبل خواص زیادی دارد و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب رز را مخلوط کنید تا مخلوطی ایجاد شود. صبح و عصر از این نوشیدنی استفاده کنید. همچنین می توانید از این نوشیدنی بعد از تمرین برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

نوشیدنی لاغری ران:

در قسمت قبل ، نوشیدنی هایی را معرفی کردیم که معمولاً باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. مخلوط مورد استفاده برای این منظور جوش شیرین است. این نوشیدنی برای لاغری نیز مناسب است. دیگر فواید جان شیرین:

التهاب را کاهش می دهد.
به PH و روند بهبود را متعادل می کند.
energy انرژی تولید می کند و کارایی را افزایش می دهد.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
به با اسیدها مشخص می شود.
برای تهیه نوشابه ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری سودا مخلوط کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید این نوشیدنی را صبح با معده خالی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این نوشیدنی دارای خاصیت چربی سوزی است و از بسیاری از انواع سرطان محافظت می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد از جمله:

حذف کاهش استرس ؛
پیش در برابر سرطان محافظت می کند.
● می تواند سلول های سرطانی را بدون آسیب رساندن به سلول های سالم از بین ببرد.
به تعادل pH را حفظ می کند.
برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه و سبزیجات به نتیجه دلخواه کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در عملکرد این نوشیدنی ایفا می کند.

نوشیدنی لاغری سینوهه:

نوشیدنی لاغری سینوهه:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و نوشیدنی های لاغری است. در قسمت های قبل انواع نوشیدنی های لاغری را معرفی کرده ایم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن ، چربی تجمع یافته در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و معجون ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام شوند. انواع مختلفی از نوشیدنی ها و نوشیدنی ها وجود دارند که از ترکیبات گیاهی استفاده می کنند. این ترکیبات گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و تسریع متابولیسم بدن می شوند و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. علاوه بر این ، گروهی از معجون ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی از بدن هستند.

طرز تهیه نوشیدنی سینوهه:

طرز تهیه نوشیدنی سینوهه:

انواع مختلفی از نوشیدنی ها وجود دارند که چربی سوزی می کنند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. ما در ابتدای مقاله به بسیاری از این نوشیدنی ها اشاره کردیم. در زیر یک نوشیدنی لاغری ارائه می دهیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تأثیر عمده ای در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. با مصرف این نوشیدنی به مدت یک هفته می توانید به نتیجه بسیار خوبی برسید. موز سرشار از پتاسیم است ، می تواند سموم را دفع کرده و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این کوکتل یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی است.

برای تهیه این کوکتل ، باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این کوکتل صبح است زیرا دارای انرژی بالایی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند ، که در نهایت به کاهش وزن کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه کوچک خیار و مقداری یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید همه مواد را در یک لیوان آب بریزید و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

خلاصه:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن تناسب اندام را مختل می کند و بسیاری از افراد تمایل دارند این چربی را از بین ببرند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی های ساخته شده از موادی است که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

تنها دارو برای کاهش وزن مثر نیست. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام از مواد مختلفی تشکیل شده است ، بیشتر گیاهان دارویی. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که باعث می شود نوشیدنی دارای خاصیت کاهش وزن و چربی سوزی باشد. در این مقاله انواع مختلفی از نوشیدنی های مورد استفاده برای لاغری را معرفی کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *