نماینده دامغان: فروش برنج دولتی در سامانه بازارگام یک مسکّن قوی استیک عضو کمیسیون کشاورزی کالا مجلس ضمن انتقاد از فقدان “شبکه فروش فراگیرهای اساسی” برنج دولتی در سامانه بازارگام را یک مسکن قوی برای تنظیم بازار دانست.

علی اکبر علیزاده برمی در گفت‌وگو با گزارش درباره گرانی مجدد برنج ایرانی گفت: اتفاق ناگواری که ده. رانی غیرمنطقی در بازار مرغ، تخم‌مرغ، گوشت و انواع میوه‌ها رخ داده و خواهد داد. این اتفاق مسبوق به سابقه است. در این مورد، یا محصول دست کشاورز می‌ماند و یا با قیمت پایین از خرید می‌شود، و قیمت.

نماینده مردم دامغان در مجلس یازدهم با بیان اینکه متأسفانه دولتهایی که آمدند و رفتند اعتقادی به تشکیل «شبکه توزیع فراگیر» نداشتند، گفت: در نتیجه دلالهای اضافه نبض بازار را میگیرند و با تنظیم منفی عرضه و تقاضای بازار، صدها میلیارد دلار به جیب. میزند.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم تشکیل سامانه گام و فروش برنج ایرانی را یک مسکن قوی برای وضعیت بازار کشور دانست و گفت: اولین هدف تشکیل سامانه بازارگام زیرساخت شبکه توزیع و هدف دوم ایجاد اختلال روانی برای دلاله ها و واسطه هاست. شبکه بازارگام به‌راحتی و بااطمینان می‌کند.

علیزاده برمی از عدم مشکل برنج در کشور و امکان خودکفایی در این حوزه سخنی به میان آورد و در مورد عملکرد وزیر جهاد کشاورزی گفت: عملکرد آنها را ارزیابی کرد اما مردم را ارزیابی کرد و باید بدانند که کار آنها، سخت است.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری