نمایش پخت بزرگ بریتانیا: نوئل فیلدینگ با “کجاست والی؟” سمت نارگیل خود را بالا می برد.

دسته‌بندی نشده


نوئل فیلدینگ سرانجام اجازه داد مهمانی کوکی خود در قسمت جدید این هفته دوباره بدرخشد نمایش پخت عالی بریتانیایی نتفلیکس “هفته نان” کاملاً عادی آغاز شد و فیلدینگ و مجری دیگرش ، مت لوکاس ، برنامه را به روشی واقعاً جالب شروع کردند. اما به محض اینکه فریا کاکس متوجه شد که فیلدینگ لباس “وال کجاست؟” – نسخه انگلیسی آن را پوشیده است جایی که والدو – همه شرط ها باطل شده است فیلدینگ خون آشام را به دوربین انداخت ، خمیر را به کریستل انداخت ، دست فریجه را فشرد و حتی با لباس رسمی “ولدو / والی کجاست” به محل فیلمبرداری هجوم آورد. به زبان ساده ، بعد از فصل بلوغ ، نوئل فیلدینگ سرانجام اجازه داد تا دیوانه خود را دوباره ادرار کند. نمایش پخت عالی بریتانیایی.

کمدین انگلیسی نوئل فیلدینگ به او ملحق شد نمایش پخت عالی بریتانیایی در یک شوک ناپایدار جهانی 2017 برنامه مستقر در بریتانیا شبکه های خود را تغییر داد و بی بی سی قرارداد جدیدی را با کانال 4 ترک کرد. فقط یکی از چهار ستاره اصلی نمایش Love Productions در هیئت مدیره باقی ماند: قاضی پل هالیوود. میزبانان اصلی (و بهترین دوستان) سو پرکینز و مل گیدرویک از ادامه نقش خود امتناع کردند و نماد غذای بریتانیایی مری بری همچنان در بی بی سی گیر کرد. پرو لیث ، گوینده پخت آفریقای جنوبی به ماری پیوست و نوئل فیلدینگ با آن جفت شد QI مجری سندی توکسویگ میزبان جدید خواهد بود.

نوئل فیلدینگ در نمایشگاه پخت بزرگ بریتانیا شوکه شده به نظر می رسید
عکس: Netflix

من کاملاً صادق هستم: ارتعاشات برای مدتی ادامه داشته است نمایش پخت عالی بریتانیاییبه فیلدینگ و توکسویگ ذهن کمیک فوق العاده ای هستند ، اما در حالی که فیلدینگ بیشتر به خاطر سبک بی احترامی راک اند رول و رویکرد احمقانه اش به زندگی شناخته می شود ، ویژگی توکسویگ ریشه های فکری آن است. این دو واقعاً شبیه ژل نبودند و فیلدینگ با خواهر بزرگتر Toxwig جوکر بازی کرد. سپس ، وقتی مت لوکاس (یک کمیک غیرمعمول دیگر که به خاطر شوخ طبعی اش معروف است) جای توکسویگ را گرفت ، فیلدینگ ناگهان بالغ شد. نمایش پخت عالی بریتانیاییمجری احساسی جدید به نظر می رسد سال گذشته او سرمایه گذاری زیادی روی حالات احساسی نانوا کرده و سعی کرده استرس آنها را کاهش دهد. رشد بود …

خوب ، ما در این فصل سه قسمت داریم نمایش پخت عالی بریتانیایی به نظر می رسد که نوئل یک مورد “بزرگنمایی” دارد. این چیزی است که من آن لحظات را نام می برم وقتی گربه من انباشته می شود که فقط می تواند از طریق صفحه نمایش منفجر شده و یک زمزمه مداوم برای جلب توجه پمپاژ کند. گویی فریا از “والی کجاست؟” نوئل این ایده را داشت که هفته نان هفته Bonker خواهد بود. او کلاه و لیوان های شخصیت افسانه ای را در چادر گذاشت و بعداً خمیر را به دست کریستل و فریا در مورد او انداخت.

اکنون ، احتمالاً باید توجه داشت که به نظر می رسد Freya امسال مورد علاقه نوئل است. او را لباس پوشید ، دستش را فشرد و از او خواست تا کلمه “کاپوچینو” را با لهجه اسکاربورو تکرار کند. به نظر می رسد او دوست دارد کریستل فوق الذکر و همچنین یورگن را که در حال حاضر گم شده جایرزن و همه ، گم شده است ، اذیت کند. بچه ها ، نگرانم که نوئل قدیمی برگشته است. من بیشتر نگرانم که … آیا آن را دوست دارم؟

خم کردن دستان نوئل و فریا در نمایشگاه پخت بریتانیا
عکس: Netflix

من از آن متنفر بودم وقتی شوخی های نوئل نانوا را از کارشان منحرف می کرد. اما چه بگویم؟ دهه 2020 من را تغییر داد. من فکر می کنم که اکنون با یک بیماری همه گیر جهانی روبرو شده ام ، کمتر از کمدینی که به نمایشگاه مسابقه پخت بریتانیا می خندد ، هیجان زده هستم. البته جریان آنها را مختل کرده و زمان پخت آنها را کوتاه می کند. اما ، این نیز سرگرم کننده است

بنابراین می گویم وقتی نوئل در نقش چگونگی شخصیت والدو ، کجاست ، دوست داشتم ، دوست داشتم. من خوب می دیدم که فریا کمیک ها را با دست می گیرد (چون به نظر می رسید که فریا در آن جا بود). خوب ، من هنوز از کریستل عصبانی هستم زیرا چه کسی می خواهد خمیر تکان بخورد؟ اما در کل ، خوشحال بودم که نوئل کمی در چادر غصه خورد. می دانید ، به دلیل زمان های قدیم.

ما هفته آینده ثبت نام می کنیم تا ببینیم آیا این یک رابطه یک بار است یا آیا فیلدینگ باعث ایجاد هرج و مرج می شود. چون دومی؟ دومی می تواند دوباره من را عصبی کند.

تماشا کردن نمایش پخت عالی بریتانیایی نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *