نمایشگاه تخصصی اصفهان برگزار می شودایسنا/ اصفهان مجری بر مشاغل خانگی، تولیدات خوداشتغالی، صنایع و هنرهای دستی (باپای حمایت از کالای ایرانی اصفهان) ۱۴۰۰ از حضور ۲۰۰ مشارکت کننده در این دوره از نمایشگاه خبر داد.

مجید قربانی در گفتو با ایسنا، سومین دوره نمایشگاه نمایشگاه خانگی، تولیدات خوداشتغالی، صنایع و هنرهای دستی (با حمایت از کالای ایرانی) اصفهان ۱۴۰۰ در فضایی به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع برگزار می شود، اظهار کرد: صنایع حاضر در این نمایشگاه به هار هستند. دسته صنایع غذایی، صنایع دستی و سنتی، منسوجات و پوشاک و صنایع و خدمات مرتبط با بیمه ش،.

وی افزود: در این دوره از نمایشگاه مشارکت‌کنندگان استان‌های شمالی، تبریز، همدان، تهران، جصا.

مجری برپایی سومین دوره نمایشگاه داخلی اصفهان اضافه کرد: در ظاهر حدود ۱۵۰ مشارکت کننده، اما در اصل نزدیک ۲۰۰ مشارکت کننده در این دوره نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به هدف برپایی این دوره از نمایشگاه صنایع گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه حمایت از صنایع خوداشتغالی و کوچک و کارخانگی است که بیشتر از اقشار ضعیف جامعه هستند.

وی توضیح داد: بیشتر فعالان این حوزه در پی کسب و کارهای کوچک هستند و از برخی دیگر از زنان سرپرست خانوار هستند و همچنین برای کمک به خانواده خود و یا سرگرمی در این حوزه فعالیت می کنند.

به قربانی، اداره کل، کار و گفته سلامت اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی (ره) بهزیستی، سازمان صمت، جهاد دانشگاهی، جهاد کشاورزی، فنی و حرفهای، ادارهکل میراث، صنایع دستی و گردشگری فرهنگی، استانی، شهرداری، اداره زل زندان‌ها، خیریه‌ها و … به انواع همه ارگان‌های استان درگیر برپایی این نمایشگاه هستند.

وی گفت: تنها کمیته امداد امام خمینی (ره) به صورت جدی از اعضای خود برای حضور در این نمایشگاه حمایت و بخشی از هزینه ها را تقبل کرده است، اما سازمان های دیگر از زیرمجموعه های خود حمایت نمی کنند و این یکی از گلایه های ماست.

شرکت روشا رخداد نقش جهان افزود: به طور کلی بازدیدکنندگان سومین دوره نمایشگاه مشاغل خانگی، تولیدات خودغالی، صنایع و هنرهای دستی جهت حمایت از این صنایع، عموم مردم هستند.

وی مشخص شد: تمام محصولات و کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه ایرانی است و در این نمایشگاه فروش ش.

قربانی گفت: سومین دوره نمایشگاه مشاغل خانگی، تولیدات خوداشتغالی، صنایع و هنرهای دستی اسفندماه ۱۴۰۰ ۲۷ ۲۴ تا در محل برگزاری نمایشگاه بین المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشند برگزار خواهد شد.

انتهای پیام