نشست لاپید و گانتز برای بررسی وضعیت امنیتی در نوار غزهنخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) برای مشاهده وضعیت امنیتی منطقه گلاگ غزه، نشستی فوق العاده با وزیر جنگ این دولت برگزار کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری روسی اسپوتنیک، یایر لاپید، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز در توئیتی از رایزنی امنیتی با بنی گانتز، وزیر جنگ این سامانه خبر داد، در این دیدار که دو طرف در مورد وضعیت امنیتی این کشور گفتگو کردند. نوار غزه و اقدامات لازم برای ادامه تامین امنیت منطقه را بررسی کرد.

لاپید در توییتی نوشت: قرار شد ارزیابی دیگری از آخرین وضعیت منطقه انجام شود.

رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه به منظور آمادگی برای هرگونه واکنش احتمالی جنبش جهاد اسلامی در تلافی دستگیری بسام السعدی، یکی از مقامات حشد الشعبی، وضعیت آماده باش اعلام شده در مناطق موسوم به . نوار غزه حداقل یک روز دیگر.

شبکه «کان» رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در پایان ارزیابی وضعیت نوار غزه، دستگاه نظامی تصمیم گرفت تا حداقل یک روز دیگر وضعیت آماده باش در نوار غزه را ادامه دهد.

به گزارش کان، علت بسته شدن جاده‌های نزدیک مرزهای نوار غزه نگرانی ارتش اسرائیل از حملات جنبش جهاد اسلامی با موشک‌های ضد تانک در واکنش به دستگیری السعدی در شمال این کشور است. کرانه باختری. .

ارتش رژیم صهیونیستی روز سه شنبه پس از ارزیابی وضعیت نوار غزه تصمیم گرفت راه ها و محورهای اصلی جنوب را ببندد.

گردان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین روز دوشنبه در بیانیه ای کوتاه از بسیج و افزایش سطح آمادگی نیروها و یگان های رزمی خود خبر داد.

روز دوشنبه، تیمی از پلیس اسرائیل، السعدی ۶۱ ساله را از خانه اش در اردوگاه جنین در شمال کرانه باختری پس از تیراندازی که با شهدای فلسطینی پایان یافت، دستگیر کردند.

در انتهای پیام