نشست صمیمی امام جمعه کرمان با دانشجویان برگزار شد


نشست صمیمی امام جمعه کرمان با دانشجویان برگزار شد

ایسنا/ کرمان نشست صمیمی نماینده ولیفقیه در استان و امام جمعه کرمان با دانشجویان کرمان از جلسات سلسله کارگروه دانشجویی طرح با دفتر جوانان نماینده ولیفقیه در استان، امروز ۲۷ بهمن ماه در دانشگاه پیام نور برگزار شد. در این نشست، تشکل‌های دانشجویی، اهمیت مطالب و دغدغه‌های خود را مطرح کردند و اما.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، در این نشست با بیان اینکه جغرافیا، بسیج و جمعیت به ویژه جمعیت جوان تحصیل کرده سه مولفه قدرت یک کشور هستند، تصریح کرد: ما امروز با جمعیت مولفه جوان تحصیل کرده است که باید مسائل مهم و اساسی آنها مانند ازدواج و را حل و فصل نک.
وی بیان کرد: بحث با طرح و برنامه قابل حل است و آن چه برای کشور مفید و کارآمد است. نیروی انسانی، برنامه و امکانات سه عامل پیشرفت هستند و شهید سلیمانی به عنوان یک نیروی انسانی، جبهه مقاومت را تشکیل داد و با همه شجاعت و رشادت مطیع رهبری بود و منشاء تحولات مهمی در جهان اسلام شد.
نماینده ولیفقیه در استان با اشاره به شفافیت در مسائل مختلف، افزود: در مورد مسئولین و مدیران حق داریم شفاف سازی کنیم و مطالبه گری باید در زمینه دین و دیانت باشد.
حجت الاسلام محمدعلی پورمحیآبادی، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیامنور استان نیز در این نشست ضمن تبریک امام علی (ع) با اشاره به سخنان امام علی (ع) که خطاب به کمیلبنزیاد میفرماید ناشناس و بیشتر سکوت کن تا سالم بمانی “تصریح کرد: مصداق این حدیث در عصر ما شهید سلیمانی بود که دنبال شهرت نبود و خدا او را عزیز کرد، بنابراین که با خدای مخالف کردید و برای رضای خدا برداشت از پول سودی داشت.
در این نشست، وضعیت به وضعیت سیلزدگان جنوب کرمان، غنی سازی نماز جمعه، ایجاد جهاد کشاورزی فرهنگی میان مسئولان استان تبیین، وظایف جوانان، شفافیت آراء و ورود نمایندگان در موضوعات مختلف و برخی مسائل اجرایی استان از مهمترین مطالب و موضوعات مطرح شده در میان تشکل های استان. دانشجویی استان بود.

سریعترین رژیم لاغری