نشست سالانه هم‌افزایی ارتش و سپاه برگزار شددر آستانه روز پاسدار، نشست سالانه هم افزایی فرماندهان و مقامات عالی ارتش و سپاه به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در آستانه شعبان المعظم فرخنده زادروز حضرت امام حسین علیه السلام و “روز پاسدار” نشست سالانه هم افزایی فرماندهان و ارتش و ارتش با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش. جمهوری اسلامی ایران، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی ارتش، اعضای هیئت رئیسه ارتش و سپاه و فرماندهان نیروهای مسلح دو سازمان و نیز مشاور فرمانده معظم کل قوا در امور ارتش در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسا.

در این نشست به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران که برگزار می شود، ضمن تبیین و تحلیل وضعیت، تحولات و رخدادهای منطقه ای و بین المللی، جهت گیری های راهبردی دو سازمان در پیشبرد عملیات ماموریت ها با فرامین وتدابیر فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) و سیاست های حمایتی ستاد کل نیروهای مسلح بویژه در عرصه قدرت سازی ما و تضمین ایران قوی با تکیه و اتصال به بسیج مردمی، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بررسی افق و میزان پیشرفت هم‌زایی یکساله و راهبردها و برنامه‌های سال آینده سازمانی و برنامه‌ریزی برای تقویت، توسعه و تعمیق هماهنگی‌ها و نحوه نقش آفرینی نیروهای مسلح به ارتش ویژه جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه جهاد تبیین و بخشی به اطلاعات جامعه و افکار عمومی به ویژه نسل جوان نسبت به عملکرد و توانمندی های بردی و بازدارنده حوزه دفاعی و امنیتی کشور و همچنین اهتمام نسبت به نهضت خدمت رسانی به مردم مناطق کم مصرف و محروم، از موضوعات دیگری بود که در این نشست تبادل نظر و واکاوی قرار داشت. رفت.

انتهای پیام