نشان دادن اصل شهادت از مصادیق جهاد تبیینی استایسنا/پرس نماینده عالی فارس گفت: امروز که رهبر معظم انقلاب بر همه ما جهاد را تبیین کردند که چه کسی بهتر از خانواده شهیدی مانند اسکندری است که می تواند این تعبیر را انجام دهد. در سراسر جهان.

آیت الله لطف الله دژکام شامگاه چهارشنبه ۲۱ مردادماه با خانواده شهید اسکندری دیدار کردند: از اولین روزهایی که خبر شهادت عبدالله اسکندری منتشر شد، به یاد دارم که این بانو زینب ور همراه ایشان بود. بچه ها پیام شهدا را در همه جای ایران و فرط اسلام پخش کردند و این کار را کردند و امروز بار سنگین دیگری برای انتشار آن پیام بر دوش آنها افتاده است و امیدواریم مانند گذشته در این امر موفق باشند.

وی در گفتگو با خانواده شهید اسکندری افزود: همه می دانیم که اگر زینب کبری نقش خود را بازی نمی کرد، کربلا کربلا می ماند. امروز که رهبر معظم انقلاب اسلامی تبیین جهاد را برای همه ما که بهتر از خانواده شهیدی مثل اسکندری است که می تواند آن را برای همه دنیا تبیین کند، یک وظیفه عاجل قرار داده است.

امام جمعه شیراز با بیان اینکه برای رسیدن به هدف انقلاب باید از اصل انقلاب حمایت کنیم، گفت: کاری که در این ۸ سال از پیدا شدن پیکر مطهرتان انجام دادید، معلوم بود که آغاز انقلاب بود. کار کردن فرزند گرامی این شهید و همسر گرامی که از دنیا رفت باید از رسالت زینب قان حمایت کنند.

آیت الله دژکام گفت: امروز آمده ایم بگوییم عزیزم، ما هم سربازان کوچکی در راه تبیین جهاد هستیم، در خدمت شما هستیم، همانطور که شهادت این مرد بزرگ را به شما تبریک و تسلیت می گوییم، می گوییم که همه می گیریم. مسئولیت ما برای بالا بردن صدا است، مقاومت اجازه دهید اسلام را دوباره بالا ببریم.

وی افزود و گفت: از شما که وارث خون شهدا و همه در انقلاب اسلامی هستید می خواهم که واقعاً به میدان بیایید. گاهی نباید وفاداری یک شهید را با فداکاری در راه پیشبرد انقلاب اسلامی اشتباه گرفت.

نماینده ولی فقیه فارس خاطرنشان کرد: برای ابلاغ پیام الهی در کنار خانواده شهید هستیم. امروز وظیفه جهاد این است که آنچه را که به ما سفارش می کند به عنوان نمونه مقاومت در کنار خانواده شهدا بایستیم و در ایام عاشورا خون شهدای بزرگوار را فریاد بزنیم، تبیین کند.

وی در گفتگو با شهید اسکندری گفت: مردم شیراز آماده هستند و مسئولان جلوتر از آنها هستند و از زمان اعلام کالبدشکافی متوفی با احترام تصویر شهید را مزین کردند و دیگر هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. تکرار.

آیت الله دژکام ابراز امیدواری کرد همه ما که برای تبیین ارزش هایی که شهید را به دفاع از راز زینب (س) سوق دادیم، با تبیین آن ارزش ها، زمینه ساز ظهور حضرت حجت (عج) شویم.

در انتهای پیام