نحوه حفظ انگیزه در حین ورزش

دسته‌بندی نشده


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه کار کرده اید ، انگیزه شما در طول تمرین می تواند کم باشد. وقتی می خواهید به برنامه روزانه خود پایبند باشید ، انگیزه و فداکاری مهمترین چیزها هستند. اما وقتی بی انگیزه می شوید ناامید نشوید ، این اتفاق برای بیشتر ما می افتد ، اما اگر جلوتر از بازی بمانید بازگشت به ماشین سخت نیست. اگر مخزن انگیزه شما تمام شد ، بخوانید و روال معمول خود را دنبال کنید!

در اینجا نکاتی وجود دارد که انگیزه شما را در تمرینات حفظ می کند:

تمرینات خود را زود انجام دهید

قبل از اینکه روز شما خیلی شلوغ شود و شروع به دور شدن از شما کند ، سعی کنید یک تمرین را شروع کنید. حتی اگر تمرین شما کوتاه باشد ، باز هم مهم است که زود شروع کنید ، اما بعداً در روز بهانه نمی آورید. همچنین ثابت شده است که کار زودهنگام شما را مولدتر و پرانرژی تر می کند.

قبل و بعد عکس بگیرید

اگر در تلاش برای رسیدن به یک هدف خاص هستید ، عکاسی انگیزه بزرگی است تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. هر هفته ، هر دو هفته یا هر ماه یک یادآوری روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی باید عکس بگیرید. ایجاد کلاژ از تمام عکس های شما پیشرفت شما را نشان می دهد و به شما انگیزه می دهد تا به این هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً هر آهنگ با استفاده از تلفن های هوشمند در دسترس است. موسیقی یک ابزار عالی برای کمک به سرگرمی بیشتر تمرینات شما است و هزاران لیست پخش تمرین به صورت آنلاین وجود دارد ، بنابراین به راحتی می توانید بر روی انتخابی کلیک کرده و آموزش را شروع کنید.

شرکای پاسخگویی

به اشتراک گذاشتن سفر ورزشی خود با شخص دیگری به شما انگیزه می دهد و مسئولیت حفظ روال تمرین شما را بر عهده خواهد داشت. بازرسی های هفتگی را با شریک گزارش خود برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید هم درگیر هستید و هم ثابت قدم هستید. برنامه های زیادی وجود دارد که می تواند به شما در برقراری ارتباط با شریک گزارشگری خود کمک کند ، و برخی از آنها حتی در ساعت های تناسب اندام نیز موجود است.

عضویت در باشگاه بدنسازی را بدست آورید

عضویت در سالن بدنسازی شما را تشویق می کند تا در زمان سرمایه گذاری در اهداف خود از سالن ورزشی دیدن کنید. وقتی برای عضویت در باشگاه هزینه می کنید ، ماشینها ، کلاسها و گروههای موسیقی زیادی وجود دارد ، بنابراین نباید نگران این باشید که آیا به تازگی کار خود را شروع کرده اید یا به چیزی پیچیده تر نیاز دارید.

اگر بدنبال سالن ورزشی جدید هستید و نیاز به انگیزه دارید ، با 10 دلار به Fitness مراجعه کنید! بسته به موقعیت مکانی شما ، ما چندین طرح عضویت را ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از وب سایت ما به آدرس www.fitnessfor10.com دیدن فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *