نتیجه انتخاباتی پاسخ کوبنده‌ای به حواشی‌ بود / اردوها را نسیه برگزار می‌کنیمرئیس فدراسیون شورایی گفت: نتیجه پاسخ کوبنده‌ای بر همه حواشی‌ بود.

عباس اورسجی در و گو با ایسنا در خصوص تیم ملی تیم ملی مردان مردان و زنان برای بازی های آسیایی ۲۰۲۲ اظهار کرد: خداراشکر کار کرد ۶ مرحله اردوی مردان و ۵ مرحله از اردوهای زنان اردوی اسپری شده است. مرحله ششم اردوی زنان نیز چند روز دیگر آغاز می شود. استارت کار را نسبت به دور قبل زودتر زدیم چون با مسابقات مسابقات و لیگ‌ها برگزار نمی‌شود و لازم دیدی

رئیس فدراسیون کاتی در خصوص دیدارهای تدارکاتی برای تیم ملی اظهار کرد: دو استان در خواست مسابقه با عراق را داشتند که پیش بینی یک دیدار تدارکاتی با تیم ملی مردان کشور هم شد و دوشنبه ۲ اسفند تیم ملی یک دیدار با تیم ملی عراق در ایران داشت. با چند کشور دیگر هم کرده‌ایم و طبق برنامه قرار است با مالزی، سریلانکا، بنگلادش ش. می‌خواهیم تا ۵ دیدار تدارکاتی مخصوصا در بخش زنان داشته باشند.

وی در خصوص دیدارهای ملی تدارکاتی تیم ایران گفت: ما با چین تایپه، مالزی، سریلانکا، کره. قرار است آنها خود را اعلام کنند. در حال حاضر دو کشور سریلانکا و مالزی برای دو ماه دیگر اعلام آمادگی کرده‌اند که میزبان باشند و

اورسجی در پاسخ به این سوال که آیا شما برای دیدارهای تدارکاتی بیشتر به نگهبانی یا مهم هستید :فت: ما دو نفر داریم. با نظر و اعتقاد احتمال ممکن است ۴۰ درصد ترکیب تیم ملی مردان برای بازی های آسیایی تغییر کنند بنابراین برای بازیکنان جوانی که تجربه برون مرزی کاهش خواهند داد. این دیدارها خیلی به بازیکنان کمک خواهد کرد. هر چند که چالش دیگری هم داریم که آن بودجه است.

وی گفت: ما نمی‌توانیم برای اردوهای تدارکاتی به تعداد یک تیم (۱۲ نفر) بازیکن ببریم حداقل باید دو برابر یعنی ۲۴ بازیکنی که برای حریفان رو به رو می‌شوند. بنابراین با کادر فنی هر دو تیم مردان و زنان حدود ۶۰ نفر را باید عازم دیدارهای تداری کنیم. یک سفر تدارکاتی به سریلانکا بالای ۱.۵ میلیارد هزینه های رفت و آمد و مخارج جانبی در بر خواهد داشت. اگر سه سفر تدارکاتی در نظر بگیریم با بودجه فدراسیون برابر می‌شود.

شورای فدراسیون ملی با درخواست حمایت از کمیته المپیک و وزارت ورزش گفت: از یک طرف به دیدارهای کاتانی نیاز است و از طرف دیگر ما دچار چالش می شویم. وسته از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک این است که بیشتر حمایت شود تا بتوانیم اردوهای تدارش را بپذیریم ما رشته ای نیستیم که بگویند شاید مدال بگیریم، حقوقی که در هر دو بخش زنان و مردان طلا گرفته است و مدعی مدال طلاست پس باید حمایت ها هم بیشتر باشد.

اورسجی گفت: به نظر من باید کارگروهی در وزارت و کمیته تشکیل می‌شد و ماه به ماه رشته‌های ورزشی رصد. این فقط پیش بینی شود مصرفی مدال طلا می‌تواند محقق شود. رشته‌ها برای کسب مدال حمایت می‌شوند مخصوصا رشته‌هایی که کمترین بودجه و امکانات را دارند.

شورای فدراسیون فدراسیونی گفت: ما با برنامه پیش می‌رویم و اکنون از سایر کشورها در برگزاری اردوهای تیم م. در هر وضعیت و با کلی بدهی اردوهای تیم ملی را می‌کنیم. وظیفه من این است که به بهترین شکل اردوها را برگزار کنم، اما درخواست هم می کنم که وزارت ورزش حمایت خود را برای نزدیک بازی های آسیایی نگذارد چون دیگر فایده ندارد.

اورسجی گفت: باید از یکسال قبل برای بازیهای آسیایی شروع شود ما هم اینکارها را انجام دهیم. اکثر اردوها را نسیه برگزار می‌کنیم و شرایط مالی ما اصلا خوب نیست، اما چون مسئولیت را پذیرفته‌ام، اَب ا حتی اجازه نمی‌دهم که کادر و بازیکنان متوجه این اتفاقات می‌شوند. تمام توان را برای اردوها گذاشته ام.

وی در پاسخ به این سوال آیا فدراسیون فدراسیونی اسپانسر گفت: اسپانسر زمانی میآید که دیده شود اما رشته ما دو سال است که اجازه برگزاری مسابقه را بدهد و بدون شک اسپانسر هم وجود ندارد. ستاد مرکزی به خاطر درگیری شدید بازیکنان در این رشته به ما اجازه فعالیت نمی‌داد. ما بدترین زمان پخش را از شبکه تلوزیونی داشتیم. همه روزها و ساعت های خوب هفته به فوتبال و رشته های توپی دیگر اختصاص دارد و در ادوار گذشته وقتی به ما لطف میشد پنجشنبه و جمعه ساعت ۹ صبح برای ما بود که مخاطب را از خواب بیدار کنیم که بیماران را ببیند. اینها در جذب اسپانسر تأثیرگذار است.

او در خصوص حواشی که قبل از انتخابات مجلسی بر فدراسیون جهانی به وجود آمد گفت: نتیجه نتیجه پاسخ کوبندهای بر همه مسائل بود که مطرح شد. حداقل بالاترین پاسخ به این موضوع، تعداد رای‌های مجمع انتخاباتی بود. یقینا آن‌ها برای حذف من از انتخابات این مسائل را مطرح می‌کنند و می‌توانند رقابت با من و عملکرد مرا نداش کنند. مردم باهوش هستند، روسای هیئت ها و نمایندگان ورزشکاران، باشگاه ها، مربیان و داوران همه تحصیل کرده اند و با درایت و عقل بررسی می کنند و به گفته یک شخص و با تخریب، عقاید خود را تغییر نمی دهند. مسائل هوشمندانه را بررسی می‌کنند و به نظرم بالاترین پاسخ نتیجه انتخابات بود.

رئیس هیئت مدیره در پاسخ به این سوال که آیا زمان برگزاری انتخابات جهانی مشخص شده است، گفت: ما تلاش می کنیم که انتخابات فدراسیون جهانی را قبل از انتخابات فدراسیون ایران انجام دهیم اما برخی از آسیب های دوستان تا خارج از کشور کشیده شده و کار را به سختی انجام دهند. . در حال ترمیم هستیم و فکر می کنم تا یکی دو هفته دیگر محل و زمان برگزار شود. قرار است یک جلسه با برخی از روسا و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون جهانی داشته باشید و در این خصوص تصور کنید.

وی در پایان: از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک می‌خواهم که بیشتر به ورزش ورزش اهمیت دهند. البته به جرات می‌گویم ما حتی اگر منابع مالی هم نمی‌توانند این توانمندی را ببینند که اردوها را می‌بینند. تمام تمرکز را روی بازی های آسیایی گذشته ایم و با تمام قدرت به بهترین شکل اردوها را پیش میبریم تا در بازی های آسیایی دل مردم را شاد کنیم و بار دیگر تاریخ سازی را در هانگژو داشته باشیم.

انتهای پیام

سریعترین رژیم لاغری